«До комунальників вже стомилися бігати, цього разу вирішили запросити вас»

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/yWM1GZIEgNUZw

Це слова із чергового звернення мешканців міста до редакції нашого каналу. Люди говорять: проблема у них невелика – слід підремонтувати вхід до під'їзду. Однак, попри її немасштабність, отримати бажаних змін від комунальників людям не вдається.

Для молоді, можливо, це і не є проблема, а ось для людей похилого віку, а особливо тих, хто пересувається за допомогою палиці чи милиць, – дуже актуально. У мешканців першого під'їзду по вулиці Нікітченка,4, мова про 2-й корпус будинку, – міні-провалля перед сходами до під'їзду. Минулого року, пригадують мешканці, встигли не раз пооббивати пороги приймалень комунальників. Не раз побували і у начальника управління житлово-комунального господарства.

/Любов Ткачук, мешканка 1-го під'їзду будинку по вул.Нікітченка,4, к.2

Останнього разу зверталася 8.08 до начальника Сінельника Сергія Володимировича. Він сказав, що гроші залишилися, зроблять. Уже 2012 рік, скоро серпень, і нічого. І вчора дзвонила/

Цього разу вирішили до комунальників не бігти, а запросити до себе телебачення і наочно показати, як стареньким елементарно важко заходити і виходити із під'їзду, аби просто подихати свіжим повітрям.

/Федосія Малашецька, мешканка 1-го під'їзду будинку по вул.Нікітченка,4, к.2

Обережно, так триматися немає за що. Ось або хтось допоможе, проведе, посаде так і все/

Ці сходи, за словами мешканців, вже стали й причиною нещасного випадку.

/Любов Ткачук, мешканка 1-го під'їзду будинку по вул.Нікітченка,4, к.2

Людина оступилася, зламала шийку бедра/

У єдиному міському ГЖЕДі нам сказали, що інформацію стосовно проблемного під'їзду на Нікітченка «взяли на олівець» і будуть шукати шляхи його вирішення спільно із мешканцями. Вся проблема, пояснюють, в тому, що у них є майстри, які можуть виконати роботи, але немає самих матеріалів і можливості їх придбати – це не закладено у тарифі за квартплату. Тож подібні роботи у разі їх виконанням ЖЕДом будуть тлумачитися як нецільове використання коштів. Інший варіант – дочекатися виконання минулорічних обіцянок, даних міським управлінням житлово-комунального господарства, й вирішити цю проблему. Втім, чи знайде останнє кошти на усунення недоліків цьогоріч, – покаже час.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію