В області працюють у напрямку забезпечення громадян доступним житлом

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/zRt3SJUegNUp6

Детальніше про це розповів перший заступник губернатора Віктор Животенко журналістам після селекторної наради із представниками Кабінету Міністрів України.

Цього дня під головуванням Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолія Близнюка пройшла селекторна нарада «Про стан реалізації соціальної ініціативи Президента України щодо здешевлення вартості іпотеки для громадян». У відеорежимі з Києвом спілкувалися і керманичі Полтавської області, керівники філій банків та будівельних компаній і організацій регіону. Що стосується реалізації програми «Доступне житло», зазначив перший заступник губернатора Віктор Животенко, Полтавщина посідає 3 місце в Україні: на сьогоднішній день вже видано 6 кредитів, і робота в цьому напрямку, підкреслює, активно продовжується.

/Віктор Животенко, перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації

На цьому тижні видамо ще 5 кредитів, і в нас більше 100 чоловік, які виявили бажання взяти участь в цій програмі відпрацьовуються банком - тобто, дати чи не дати кредити. Всього опрацьовано людей, яким надана інформація, - 500 з лишнім чоловік/

Крім того під час наради обговорили питання підготовки ЖКГ до нового опалювального періоду та роботи взимку. І тут Полтавська область жодного разу не була названа у числі відстаючих, більше того, наголосив Віктор Животенко, регіон впевнено тримається у числі передових в розрахунку за газ.

/Віктор Животенко, перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації

З підготовки до зими ми йдемо нормально завдяки нашим місцевим зусиллям. Полтавщина розрахувалася вище середнього рівня, як завжди, традиційно, і це приємно/

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію