Від смороду та антисанітарії у Полтаві потерпають жителі будинку по вулиці Хоткевича, 11

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/pfLd3t3sgNSP6

У під'їзді та у підвалі тут – несправна каналізація. Нечистоти з квартири на першому поверсі через проблеми з сантехнікою витікають прямо у під'їзд та підвал багатоповерхівки.

До редакції нашого телеканалу звернулися мешканці будинку по вулиці Хоткевича,11. У цих людей декілька проблем, які вони самостійно не можуть вирішити. Першочергова і найглобальніша, говорить мешканка першого під'їзду Наталія Скиба, – несправна сантехніка у жителів квартири №3 на першому поверсі. Вже кілька років поспіль мешканці всього під'їзду, ідучи додому, змушені переступати через нечистоти, які витікають прямо... зі стіни будинку. А на самих же стінах, демонструє жінка, вже поселився шкідливий для здоров'я грибок.

/Наталія Скиба, мешканка будинку по вул. Хоткевича, 11

В під'їзді течуть нечистоти, ви ж бачили куди. Ніхто нічого не робить. І сказали: ремонти в квартирах не робимо. І в підвалах все тече. Ніхто на це уваги не звертає. Нам, звичайно, все набридло. Ось ця вонь, ось ці мухи. Діти ходять туди-сюди/

Звернувшись за коментарями до заступника начальника єдиного у місті ЖЕДу, ми з'ясували: про цю проблему йому відомо. Їх організація вже декілька разів намагалася якось зарадити цій ситуації, але без дозволу мешканців квартири, говорить Михайло Лукін, працівники ЖЕДу не мають можливості туди потрапити. Самі ж мешканці проблемної квартири, говорять сусіди, дозволу на проведення ремонтних робіт не дають. Господар же помешкання запевняє: сантехнічні несправності планують ліквідувати найближчим часом.

/Микола Вікторович

ТИТР: мешканець будинку по вул. Хоткевича, 11

- Просто фінансування не було, щоб його поміняти

- Які проблеми?

- Труби треба міняти

- Як швидко плануєте закінчити?

- Труби завтра завезуть, на тому тижні з понеділка і почнемо робити/

Ще одна проблема, яка турбує жителів будинку по вулиці Хоткевича, 11, – несправна сантехніка у підвалі. Однією з причин затоплення приміщення – знову ж та сама квартира на першому поверсі. Мешканці будинку переконують: більша частина нечистот з квартири, минаючи труби, потрапляють у підвал. Інша причина – несправна сантехніка у самому підвалі. Та до епіцентру затоплення нам так і не вдалося потрапити. Адже наша знімальна група просто не озброїлася гумовими чоботами, які б дали можливість безперешкодно рухатися. Така ситуація, наголошує місцевий житель, тут постійно.

/Микола Семенович, мешканець будинку по вул. Хоткевича, 11

Ми скільки разів не зверталися, викликали аварійку. Нам прочистять – і так без кінця. І вже 3-4 рази ми вже прочищали за літо з травня місяця. А зимою без кінця вода стояла – ніхто його не пробивав/

Мешканці будинку переконують: зверталися за допомогою до міської влади. Але крім відписок нічого не отримали.

/Наталія Скиба, мешканка будинку по вул. Хоткевича, 11

Відповідь нам дали, що в 2011 році буде зроблена заміна труб холодного і гарячого водопостачання, так ніхто досьогодні нічого не замінив. Ніхто нічого не міняє. І ніхто нічого робити не хоче/

В свою ж чергу заступник начальника міського ЖЕДу Михайло Лукін у телефонній розмові запевнив: ситуацію в цьому будинку він взяв під особистий контроль. В найближчий час їх служба намагатиметься ліквідувати причини тих антисанітарних умов, у яких змушені проживати полтавці.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію