У Семенівському районі горіли торфяні масиви

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/iD2W6EgxgNTXF

У Семенівському районі сталася пожежа. Близько 2 гектарів торфяних масивів горіли на території Біляківської сільської ради. На цих землях це вже не перше загорання торфів цьогоріч, говорять працівники МНС. Ліквідація цієї ж пожежі районній владі обійшлася в 40 тисяч гривень.

Близько двох гектарів торфяних пластів товщиною до 50 сантиметрів горіли у Семенівському районі у селі Біляки. До ліквідації вогняної стихії, розповідає начальник відділу оперативного реагування територіального управління МНС Ростислав Ялинник, залучили рятівників як Семенівського, так і Лубенського районів. Крім того, зазначає спеціаліст, пожежу гасили близько двадцяти МНС-ників.

/Ростислав Ялинник, начальник відділу оперативного реагування ТУ МНС України у Полтавській області

Всього до гасіння даної пожежі залучено 18 чоловік особового складу, 3 одиниці пожежної та спеціальної техніки. Подача води проводиться з річки Хорол по магістральній лінії протяжністю до двої кілометрів/

У такій ситуації не обійшлося і без фінансових витрат, наголошує перший заступник голови Семенівської райдержадміністрації Сергій Полупан. З місцевого бюджету для ліквідації пожежі виділи 15 тисяч гривень. Та цих коштів, зазначає чиновник, виявилося замало.

/Сергій Полупан, перший заступник голови Семенівської РДА

Ми провели засідання. Як голова комісії з питань надзвичайних ситуацій при Семенівській РДА. Прийнято рішення про виділення додаткових 25 тисяч гривень на придбання паливно-мастильних матеріалів для безпосереднього забезпечення гасіння цієї пожежі/

Через надзвичайну подію у селі Біляки провели збори місцевих мешканців. Основне питання – часте загорання торфяних масивів на території Біляківської сільради. У зв'язку з виникненням таких небезпечних для життя подій територіальне управління Міністерства надзвичайних ситуацій нагадує всім громадянам: тільки свідома поведінка і суворе дотримання правил протипожежної безпеки допоможе уникнути виникнення надзвичайних ситуацій та подій.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію