688 мільйонів гривень – загальний податковий борг по Полтавщині саме на таку суму нарахували фахівці

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/WP6aMwj4gNUUL

Цифра хоч і на 30% менша у порівнянні із аналогічним періодом минулого року, є недорахування у роботі по інших напрямках. Про це і не тільки говорили на засіданні колегії прокуратури області.

Тут нікого не хвалили, а лише акцентували увагу на недоліках у роботі. На розширеному засіданні колегії прокуратури обговорили стан додержання органами державної податкової служби області вимог законодавства у сфері оподаткування та прокурорсько-слідчої діяльності із цих питань.

/Андрій Миронов, прокурор Полтавської області

У поточному році органами прокуратури області проведено ряд перевірок по питанням дотримання законодавства про оподаткування, за наслідками яких у діяльності податкової служби області виявлені непоодинокі факти порушення: ухилення від сплати податків, визначення податку на додану вартість/

За словами Андрія Миронова, в цьому році прокуратурою порушено 6 кримінальних справ, направлено більше 40ка документів прокурорського реагування, притягнено до відповідальності 35 осіб.

/Дмитро Таран, заступник прокурора Полтавської області

Станом на 1 червня загальний податковий борг на Полтавщині становить 688 млн.грн, що на 30% менше у порівнянні із аналогічним періодом минулого року. Водночас, заборгованість по податку на додану варість складає 359 млн. При цьому катастрофічна ситуація у містах Полтаві та Кременчуці/

На зібранні наголосили і на наявних прорахунках податкових органів області у напрямі здійснення претензійно-позовної діяльності, окремо зупинились на роботі органів державної виконавчої служби щодо стягнення податкової заборгованості.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію