У п'ятницю у Великобагачанському районі вигоріло 22 гектари лісу

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/m1eTwZjQgNS9c

Від високої температури часто потерпають лісові масиви. Так 6 липня у Великобагачанському районі вогнем знищено 22 гектари лісу. Вогняну стихію майже 8 годин приборкували більше сотні пожежників.

Близько 15 години 6 липня до Державного пожежно-рятувального поста №1 селища Велика Багачка надійшло повідомлення про пожежу у лісовому масиві поблизу села Затін Великобагачанського району. Упродовж восьми годин, розповідає начальник територіального управління МНС України у Полтавській області, рятувальники боролися із стихією. Для ліквідації пожежі задіяли кращі сили, зазначає Роман Кириленко.

/Роман Кириленко, начальник ТУ МНС України у Полтавській області

У зв'язку з ліквідацією пожежі у Великобагачанському районі від ТУ МНС України у Полтавській області задіяно 12 одиниць спеціальної техніки, 102 чоловіки особового складу. Паралельно задіяні техніка та особовий склад державного лісгоспу, а також органи державної виконавчої влади Великобагачанського району/

Крім цього, продовжує Роман Кириленко, до ліквідації пожежі залучили спеціалістів управління Міністерства внутрішніх справ та працівників швидкої медичної допомоги. Вогнем, зазначає спеціаліст, знищено 22 гектари лісового масиву. З них – 7 гектарів старих дерев та 15 гектарів – молодих насаджень. Аби унеможливити повторення такої ситуації, наголошує Роман Кириленко, в області вжиті всі необхідні заходи.

/Роман Кириленко, начальник ТУ МНС України у Полтавській області

У зв'язку з тим, що на сьогоднішній день на території області оголошено 5 клас пожежної небезпеки, весь особовий склад переводиться на посилений варіант несення служби. Проводиться роз'яснювальна робота серед населення, проводяться рейди по перевірці і по роз'ясненні правил поведінки в лісових масивах/

Зараз же причина та збитки, завдані пожежею у Великобагачанському районі, встановлюються.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію