В Полтавській облдержадміністрації обговорювали взаємодію влади та бізнесу

Головна проблема сучасного малого бізнесу – нелегальне існування конкурентів. Такі думки озвучили на прес-конференції, яка пройшла у рамках міжобласного бізнес-форуму. Відповіді на запитання журналістів давали представники Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України.

Для відкритого діалогу між владою та бізнесу до Полтави завітали підприємці із 11 областей держави. Не обійшла увагою такий захід і Рада підприємців при Кабінеті Міністрів України. На прес-конференції, присвяченій проблемам малого бізнесу, свої думки висловлювали очільники цієї організації. Голова Ради підриємців при Кабінеті Міністрів України Леонід Козаченко відзначає: Полтавщина знаходиться на гарному рахунку у рейтингу співпраці влади та бізнесу.

/Леонід Козаченко, голова Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України

Особисто в Полтавській області краща ситуація в роботі владних структур з бізнесом, ніж в інших регіонах. Я не скажу, що найкраще вона проводиться, але вона заслуговує, щоб сказати про це непогані слова/

Як і в будь-якій співпраці, продовжує Леонід Козаченко, так і у відносинах держави та підприємців існують свої проблеми.

/Леонід Козаченко, голова Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України

Перепони чисто ментальні, які існують у наших політиків. Вони сьогодні не усвідомлюють, що бізнес – це запорука успіху і розквіту нації. Бізнесмен – це не є спекулянт, бізнесмен – це не є злодій, бізнесмен – це не є шахрай, який хоче створити проблеми. А навпаки. Є такий вислів «Це дійна корова», і всім від цього добре/

Ще одна проблема бізнесу, розповідає заступник голови Полтавської облдержадміністрації Олена Адамович, – нелегальна діяльність частини підприємців.

/Олена Адамович, заступник голови Полтавської ОДА

Підприємці зазначили на форумі, що вони потерпають: перевірки, навантаженість податкова і таке інше. А ті, хто поруч працюють і реалізують такий самий бізнес, вони взгалі не знають, що таке перевірки/

З Оленою Адамович повністю погоджується і член Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України. Андрій Огородніков говорить: нелегальна діяльність бізнесменів призводить до збитків у державній казні.

/Андрій Огородніков, член Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України

Вони не тільки створюють конкуренцію для легальних виробників чи надавачів послуг. Вони, найголовніше, не поповнюють державний бюджет. І потім все навантаження лягає на легальщиків/

У ході бізнес-форуму та прес-конференції учасники заходу прийняли рішення про подання резолюції до центральних органів влади з пропозиціями покращення відносин держави та малого бізнесу.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію