В одному із сіл Миргородського району юнак вбив і згвалтував свою колишню вчительку

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/VFlds8mWgPAEn

Нелюда правоохоронці знайшли за день. А от односельці в момент затримання молодика ледь не вчинили самосуд. Тему продовжує Крістіна Криженко.

Тіло 61-річної пенсіонерки, колишнього вчителя місцевої школи, на власному подвір’ї виявив чоловік потерпілої. Напередодні ввечері, о 23-й годині, жінка вийшла з хати, щоб зачинити свійських тварин у хлів. Саме тоді її востаннє бачили живою. Потому, о першій ночі, прокинувшись і не знайшовши вдома дружину, чоловік вийшов на двір.

/Сергій Іванович, чоловік померлої

Я до неї підхожу, о Боже, отак сідаю, починаю щось робити... і нічого.../

У потерпілої зник мобільний телефон, окрім цього при попередньому огляді тіла фахівці зробили висновок про зґвалтування загиблої. Після оперативно-розшукових заходів, підозра правоохоронців впала на 18-ти річного односельця. Оперативники з’ясували, що підозрюваний юнак вже після зникнення телефонував кільком своїм родичам з телефону потерпілої.

Молодика затримали вже наступної доби. Сусіди та односельці, які стали свідками затримання юнака, ледь не вчинили самосуд. Люди не розуміли, чим ця добра пані «заслужила» таку страшну смерть. Затриманий же молодик пояснює свої дії відсутністю постійного заробітку і бажанням лише щось вкрасти. Тієї ночі жінка упізнала юнака, який був не лише її сусідом, а й колишнім учнем, та окликнула його на ім’я.

/підозрюваний

Я був п'яний, вона почала на мене кричати, тягати за петельки. Я чомусь вдарив її ножем/

Подальші події затриманий пам'ятає уривками – все списує на алкоголь. Проти молодика порушена кримінальна справа за ознаками пункту 10 частини 2 статті 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство, поєднане із зґвалтуванням). На даний час тривають слідчі дії, а також перевіряється причетність затриманого до інших злочинів. Підозрюваному загрожує позбавлення волі від 10-ти до 15-ти років або довічне ув’язнення.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію