Власники дач на Вороніна платять за стихійне сміттєзвалище

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/G_YuzAEAgNTFo

Ми систематично платимо, а вони сміття не вивозять. Наш наступний сюжет – символічне продовження матеріалу, який виходив у понеділок. Нагадаємо: тоді люди погоджуватися наперед платити кошти, аби їм поставили баки для сміття. У інших власників кількох соток на Вороніна – протилежна проблема. Крістіна Криженко – далі.

Кілька кроків від кінцевої зупинки селища Вороніно, і опиняєшся на міні-сміттєзвалищі. Тутешні власники садів-городів розповідають: ця проблема – з бородою.

/Вікторія Нечеса, має дачу у с.Вороніно

Народ скидував ось так у одне місце. Тоді прийшла санстанція, склала припис на голів прилеглих садівничих товариств для усунення недоліків/

Тоді проблему вирішили – встановили баки в рамках міської програми «Чисте місто – справа кожного», зініційованої тодішнім мером Андрієм Матковським. Простояли вони кілька років, потому люди порозтягали, однак, сміття звідси вивозили. А це літо, певна пані Вікторія, запам'ятається надовго – такого смороду і такої купи сміття раніше не було.

/Вікторія Нечеса, має дачу у с.Вороніно

Відповідно до угоди сміття має вивозитись двічі на тиждень. Ну ось хтось почав його прибирати полум'ям. А в неділю купа була втричі більша/

При цьому люди продовжують справно сплачувати за вивіз непотребу. Якість же надаваних послуг, продовжує жінка, як-то кажуть видно неозброєним оком. У КАТП-1628 переконують: як вивозили сміття, так і вивозять. Стосовно існуючого сміттєзвалища, його пообіцяли ліквідувати – цьогоріч. За даними прес-служби міста, у комунальників є план ліквідації стихійних сміттєзвалищ, серед яких і те, що на Вороніна.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію