Бездіяльність нинішньої міської влади стала поштовхом до радикальних дій лідера Руху простих людей Сергія Капліна

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/1jwNEUiBgNTiA

Останній, нагадаємо, добивається відставки діючого мера Полтави та депутатів міської ради. Тепер разом із мешканцями 8-го будинку по вулиці Яценка Каплін планує розпочати справжню комунальну революцію.

До мешканців будинку № 8 по вулиці Яценка, що у самому центрі міста, приїхали представники «Полтавагазу» відключати газопостачання. Будинок – аварійний.

/Валентина, мешканка будинку по вул.Яценка,8

У нас газ – це єдине, що залишилось. Немає ні даху, ні опалення/

Боргів перед державою у будинку немає, на їх звернення ні мер, ні комунальники незважають. Тож люди вирішили не пускати представників «Полтавагазу» до своїх будинків і зателефонували по допомогу Лідеру Руху простих людей Сергію Капліну. Після його розмови з газовиками було знайдено компроміс: газ не відключатимуть, і вже мешканці, Сергій Каплін та підприємство «Полтавагаз» звернуться до керівництва ЖЕДу з вимогою виконати свої зобов'язання по ремонту газової складової будинку. Крім того, мешканці всього будинку напишуть листа першим особам держави.

/Сергій Каплін, лідер Руху простих людей

Це державний фашизм, коли над звичайними людьми не припиняють знущатися. Необхідні нормальні умови життя для простої людини. Якщо цього не відбудеться, ми вийдемо на пікет до міської ради, до облдержадміністрації. Якщо і далі питання не буде вирішуватися, то підем до адміністрації Президента і відкриємо там перше наметове містечко. На жаль, треба в нашій державі робити комунальну революцію, інакше люди просто будуть гинути. Я жалкую за тими часами, коли у місті мером був Кукоба, тоді комунальні питання вирішувались/

Нагадаємо: Сергій Каплін ініціював референдум за відставку мера міста та депутатів міськради. Із зібраними підписами полтавців Сергій Каплін піде пішки з Полтави до Києва, аби до проблем простих полтавців привернути увагу Уряду, Президента, дипломатів. До лідера Руху простих людей Сергія Капліна хоче приєднатися на своєму візку й інвалід першої групи Юрій Нестеренко. Розповідає: свого часу його просто виставили із приймальні мера.

/Юрій Нестеренко, інвалід першої групи

Вони підійшли, почали діставати зброю і просто виштовхали мене із того Білого дому/

Сергій Каплін запрошує об’єднуватися. Телефон Руху – 655 228.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію