У мешканців четвертого під'їзду будинку по вулиці Грабчака, 13 чотири місяці не працює радіо

У відеоархіві знаходяться 2 сюжети з такою назвою:
1) Сюжет №1
2) Сюжет №2

Пенсіонери скаржаться: постійні ремонти не дають бажаного результату – за кілька днів радіо знову замовкає. Чому неможливо полагодити звичайне дротове радіо, спробували розібратися наші журналісти.

У цьому під'їзді по Грабчака, 13 пенсіонери люблять слухати звичайне дротове радіо. І сплачують за нього, кажуть, справно та наперед, а це – 9 гривень 56 копійок на місяць, розповідає пенсіонерка Валентина Анатоліївна. Втім, працює воно погано і не завжди.

/Валентина Анатоліївна, мешкає у буд. по вул. Грабчака, 13.

Отак що постійно у нас радіо не грає, що ми подаємо заявки, – з березня місяця. Як тільки вихідний – радіо не грає, як тільки вітер подув – радіо не грає. В магазин же як підеш – гроші платиш – тобі товар дають, а тут виходить, що заплатив – і ти його не слухаєш/

Заявляють про несправність радіо, розповідають жителі будинку, постійно, але майстрів бачать рідко. Хоча якраз у день приїзду нашої знімальної групи зранку радіо відремонтували. Пенсіонери вкотре сподіваються, що надовго.

/Валентина Анатоліївна, мешкає у буд. по вул. Грабчака, 13.

Шматок проводу замінили, тому що у трьох під'їздах грає, а в нашому не грало радіо. Значить, у нашому щось було. Значить, потрібно було у нас замінити. І все. То варто було за це скільки битись?!/

В «Укртелекомі», куди ми звернулися за коментарями, нам відповіли, що майстри приходять за викликами, але часто у них немає доступу на дах будинку. А вільний прохід має забезпечувати заявник. Що ж до заміни мерЕжі, яка часто стає причиною несправностей, то на це бракує грошей, оскільки обслуговує радіо лише «Укртелеком». А там називають старе дротове радіо збитковою справою.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію