До Полтавської області завітала Голова Фонду держмайна України Валентина Семенюк

Мета її приїзду – участь в обласній звітно-виборній конференції Соціалістичної партії, а також вивчення стану об'єктів державної власності регіону.

Окрім відвідування партійного форуму соцпартії, Валентина Семенюк спілкувалася з головою обласної ради Олександром Удовиченком та заступником голови облдержадміністрації Сергієм Кожемякою. За її словами, таке спілкування з керівництвом області та органами місцевого самоврядування є дуже корисним та перспективним. Адже об'єктивно побачити стан справ на місцях можна, лише виїхавши зі столиці, та своїми очима побачити усе, що цікавить. Проблеми, які підіймалися під час розмови, стосувалися об'єктів державної власності Полтавського регіону. Справа у тім, що у Полтаві є декілька занедбаних підприємств, які потребують негайного відновлення роботи. Валентина Семенюк пообіцяла, що при формуванні плану розвитку у бюджеті на наступний рік треба обов'язково ввести субвенції на комунальне майно. Більше того, інколи треба переводити об'єкти державної власності під опіку місцевої влади.

Голова фонду Держмайна привела приклад полтавського заводу "Знамено", який зараз знаходиться у стані банкрутства. Вона пообіцяла, що усі пропозиції облдержадміністрації щодо відновлення повноцінної роботи підприємства будуть підтримані фондом. І це – лише початок великої роботи, адже щоб підіймати подібні об'єкти, потрібно організовувати виробництво на таких фабриках, створювати потрібну інфраструктуру і забезпечувати людей робочими місцями.

Стрічка новин