У місті Кобеляки трапилося вбивство

У відеоархіві знаходяться 2 сюжети з такою назвою:
1) Сюжет №1
2) Сюжет №2

З такою інформацією до райвідділу міліції звернувся місцевий житель. За словами чоловіка, він навмисне вбив залицяльника своєї дівчини, бо той заважав їм зустрічатися.

«Я вбив людину!...» З такими словами близько 1-ї години ночі 2-го липня до чергової частини Кобеляцького райвідділу міліції звернувся 25-річний чоловік, тримаючи в руках мисливську рушницю. Він повідомив міліціонерам, що за 100 метрів від райвідділу лежить чоловік, в якого він щойно стріляв. Правоохоронці миттєво виїхали на місце події, проте потерпілий вже був мертвим.

/Іван Савченко, начальник сектору карного розшуку Кобеляцького РВ УМВС України в Полтавській області

При в'їзді на місце події було виявлено на поверхні грунта чоловіка в положенні на лівому боці. Зовні було видно поранення грудної клітини, спини і вогнепальне поранення області голови/

Як стало відомо зі слів 25-річного молодика, про зустріч з суперником він домовився по телефону. Близько 12-ї години ночі він під’їхав до парку Слави, прихопивши з собою мисливську рушницю. Суперник вже чекав його на лавці. Причиною такого рандеву, говорить підозрюваний, стала неналежна моральна поведінка убитого.

/підозрюваний у скоєнні вбивства

1 липня я чув по телефону, як він знущався з дівчини. Я з нею зустрічався, а перед цим зустрічався з нею він. За те, що він з неї знущався, я вже хотів його вбити/

Убитий чоловік, 38-річний мешканець міста Кобеляки, був раніше судимий за злісну непокору міліції, наркотики та незаконне поводження зі зброєю. Тому мешканців районного центру, розповідає мер останнього, не здивував такий розв'язок ситуації.

/Олександр Ісип, мер міста Кобеляки

Певна частина людей не дуже здивувалася, що саме з цією людиною відбулося таке. За ним все ж тягнувся шлейф порушень, необережних поводжень, неправильної поведінки протягом життя/

Наразі за даним фактом порушено кримінальну справу за ознаками частини 1 статті 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство). Молодому чоловіку загрожує покарання від 7 до 15 років позбавлення волі. Триває досудове слідство.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію