Полтавська область – на другому місці за видобутком нафти і газу

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/4TAIUOFFgNUJ7

Втім, цьогоріч у співробітництві НАК «Нафтогаз України» та Полтавської державної адміністрації і обласній раді виникли проблеми. Про те, чому досі не укладена угода між цими структурами і як буде розвиватися ситуація надалі, говорили сьогодні під час засідання постійної комісії з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр.

З усіма провідними підприємствами нафтогазового комплексу Полтавщини угоди з обласною владою підписані і вони виконуються. А ось вперше за останні роки у 2012 виникли проблеми у стосунках із тим, кого вважали найбільш надійним, розповідає заступник голови облдержадміністрації Борис Галушко, – це НАК «Нафтогаз України».

/Борис Галушко, заступник голови Полтавської облдержадміністрації

Зі сторони нашої області, депутатського корпусу, обласної ради є повна підтримка підприємств нафтогазового комплексу НАК «Нафтогаз України»/

Аби зрозуміти, на якому етапі співпраці знаходяться представники Полтавської області з цією компанією, провели засідання комісії, на яке запросили і громадські організації. Адже, підкреслили учасники зібрання, соціальне партнерство надзвичайно необхідне: за отримані кошти в області вже запланували ремонтувати дороги та покращувати соціальну сферу.

/Борис Галушко, заступник голови Полтавської облдержадміністрації

Підписання необхідне: юридично ми повинні затвердити або заявити, що у нас існує така співпраця. В подальшому ми вже будемо вирішувати, яким чином відбуватиметься фінансування/

Прояснити ситуацію стосовно договору прибув до обласної ради представник НАК «Нафтогаз України». Він передав голові постійної комісії з питань паливно-енергетичного комплексу протокол рішення про підписання угоди, до якого залишиться додати перелік об'єктів. Юрій Уваров пояснив і причини затримки:

/Юрій Уваров, представник НАК «Нафтогаз України»

Досі не прийнятий фінансовий план організації. Ми будемо працювати за тимчасовим планом, який у нас є/

Представник «Нафтогазу» запевнив учасників комісії, що до кінця липня угоду про співпрацю підпишуть, а затримки із надходженням коштів не буде.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію