Вулицю Жовтневу в понеділок ввечері перекрили майже на дві години

Терористи чи банальне безчинство в центрі міста. Головну вулицю Полтави – Жовтневу – в понеділок ввечері перекрили майже на дві години. Що робили й хто винен – далі в сюжеті.

Сценарій сюжету для голівудського блокбастеру – іншими словами просто не охарактеризуєш, стверджують очевидці подій. Ближче до о пів на сьому вечора до будівельного майданчика по вулиці Жовтневій, 48 до в'їзду невідомі підганяють дві вантажівки. Ледь не збивають охоронця на воротах, і на прискореній швидкості водії авто залишають кабіни та зникають у невідомому напрямку. Робітники, заблоковані на будівництві, довго не думаючи, викликають правоохоронців – мало що можна очікувати далі, а раптом в машинах вибухівка.

/Юрій Сулаєв, начальник ВЗГ УМВС України в Полтавській області

Реакція на такі виклики стандартна: приїжджають правоохоронці, МНС, СБУ, прокуратура, перевірили - нічого не знайшли/

Вулиця Жовтнева перекривається майже на дві години. Як згодом з'ясовується – все набагато простіше в плані тероризму, але не в плані безладу в центрі міста. Авто належать комунальному підприємству – Шляхово-експлуатаційній дільниці, повідомляють даїшники.

Тобто, історія зі вставлянням палок в колеса зі сторони міської влади підприємцям продовжується.

/Костянтин Торяник, представник забудовника

Як бачимо, продовжується неадекватна ситуація біля нашого майданчика, знову на вїзді стоїть комунальна техніка, простоює, навіщо міська влада вставляє палиці в колеса?/

Наступного дня на об'єкт з'їжджається ціла комісія з представників державної інспекції по будівельному контролю та чиновників різних рангів міськвиконкому. Чим завершилася перевірка – начальник обласної інспекції ДАБК Олена Ткаченко пообіцяла проінформувати згодом, після детального вивчення матеріалів.

Забудовники звернулися з листом до голови облдержадміністрації – з проханням допомогти та захистити від свавілля міської влади. У зверненні серед іншого – й твердження про те, що (цитата) «такі дії міського голови Олександра Мамая та міської ради дискредитують авторитет державної влади в місті Полтаві та створюють соціальне напруження серед підприємців напередодні парламентських виборів та є зухвалим ігноруванням вимог Президента та Прем'єр-міністра України щодо неприпустимості тиску на бізнес» (кінець цитати). Як підтвердила в телефонній розмові заступник голови Полтавської ОДА Олена Адамович, дійсно звернення від підприємців є – будуть розбиратися.

Ми звернулися за коментарями до представників міської влади. На жаль, ніякої інформації стосовно цієї ситуації не отримали.

Стрічка новин