Дитяче дозвілля має бути змістовним

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/5xp9iDQZgPA5X

В цьому переконуть вже в дитячих садочках міста. Говорять: у них нині прогулянки на свіжому повітрі, звісно, у панамах і капелюхах, – фактично на першому місці. Про особливий літній відпочинок особливого садочка міста – далі у випуску.

Навчання у приміщенні і на природі, причому влітку друге – більші дієве, переконані у навчально-виховному комплексі інтернатного типу для дітей із вадами розвитку. Тут особливе місце у навчальному процесі посідають казки.

/Наталія Седак, вихователь спеціалізованої логопедичної групи НВК інтернатного типу для дітей із вадами розвитку

Відбувається постановка казки, діти співпереживають разом із своїми героями/

Чільне місце у навчальному процесі посідає літній театр. Його головна перевага – дійство відбувається на природі і не обмежується виключно вихідним сценарієм.

/Наталія Седак, вихователь спеціалізованої логопедичної групи НВК інтернатного типу для дітей із вадами розвитку

Ось, наприклад, після літнього театру вони йдуть на прогулянку і там вже роблять самі постановку по казці, додумують щось своє. Це розвиває їх мислення/

Аби на природі творити власні казки дітям було цікавіше, працюють і дорослі. Територія закладу, як і сам садочок, – особливий. Старі шини + фарба, і на галявинах вже з'явились герої казок.

/Любов Січкар, директор НВК інтернатного типу для дітей із вадами розвитку

Перший тур у нас був на благоустрій кожної території, який закінчився 1 червня. Другий до 1 вересня, коли і визначиться переможець. У кожної групи є своя територія/

Однак за територією доглядають не тільки вихователі. У пральні, кухні і медпункті теж є свої закріплені території. Тож фантазія дорослих та малечі тут – фактично на кожному сантиметрі. Із досвіду тутешні працівники говорять: великих коштів це не потребує, головне – бажання, і старі речі чи предмети набувають зовсім іншого вигляду.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію