На Полтавському автоагрегатному створені всі умови для комфортної роботи

У відеоархіві знаходяться 2 сюжети з такою назвою:
1) Сюжет №1
2) Сюжет №2

Цього разу – не про нові напрямки роботи, а про соціальну складову підприємства – вирішили розповісти на Полтавському автоагрегатному заводі. Тут – і елементи медичної складової, і оздоровлення, і, звісно, проживання. Про все це детальніше – далі у випуску.

Більше тисячі працівників і це – лише в одну зміну. Мова про Полтавський автоагрегатний завод. Під час перерви всі зустрічаються в одному місці – їдальні. Тут згідно з меню – кілька страв на вибір, тож необхідність брати з собою бутерброди відпадає, бо ж ціни у їдальні – більш ніж демократичні. Втім, головне, зазначають на заводі – страви перевірені. Кожного ранку працівники лікувально-оздоровчого пункту підприємства беруть проби приготовленого. Ніяких відхилень від норм не реєструють, говорять: готують все на совість. Однак, лікувально-оздоровчий пункт, який на 100% фінансується заводом, перш за все, надає послуги в лікуванні працівників підприємства.

/Тамара Коробко, завідуюча лікувально-оздоровчим пунктом ВАТ «Полтавський автоагрегатний завод»

Амбулаторно прийом ведуть лікарі гінеколог, стоматолог, терапевт. При зверненні надається невідкладна допомога в повному обсязі. Проводиться флюорографічне обстеження, онкоогляд жінок підприємства, проводиться огляд робочих місць зі шкідливими умовами праці/

Лише за 2011 рік було зроблено кардіограм двомстам вісімдесяти працівникам, фізіотерапевтичні процедури отримали майже 2 тисячі людей. Також оздоровлення проводиться за санаторно-курортними путівками + дитячі оздоровчі табори.

Також, зазначає Тамара Коробко, проводиться перевірка умов праці на робочих місцях. Працівники заводу щорічно, орієнтовно в березні-квітні, проходять медогляди. Особлива увага приділяється тим, хто має шкідливі умови праці. В цьому випадку обов'язковий огляд вузьких фахівців і здача ряду аналізів. Окрема робота – у гуртожитку по вулиці Вільямса.

/Григорій Корж, начальник ГЖЕД ВАТ «Полтавський автоагрегатний завод»

Наш гуртожиток розрахований на 350 чоловік. У ньому проживають 120 одинаків і 62 сім'ї. Постійно проводяться ремонти, ми нещодавно закінчили чоловічу половону, роботи заплановані і на майбутнє/

Також тут є кімнати для приїжджих із усіма зручностями – для тих, хто приїхав до міста на навчання чи у відрядження.

Подбали на заводі і про дозвілля своїх працівників. Повністю діюча лодочна станція, де можна і відпочити у тіні, і поплавати у річці Ворсклі. Також працівники постійно беруть участь в різноманітних спортивних заходах, проводяться спартакіади між структурними підрозділами заводу, організовуються екскурсії у різні куточки України.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію