З початком спеки частішими стають звернення до дерматологів

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/BFTERv3JgNTZX

Спеціалісти діагностують захворювання нігтьової пластини, викликане грибковою інфекцією. Ускладнення, які можуть виникнути в результаті ігнорування хвороби, говорять лікарі, можуть бути надскладними.

Оніхамікоз кістей та стоп, трихофітія, рубромікоз, кандидоз – лише деякі захворювання нігтів. Причиною ж такої хвороби може стати неякісно зроблений манікюр чи педикюр, відвідування сауни чи басейну, де відсутні елементарні правила особистої гігієни. Досить часто після цих процедур, говорить лікар-дерматолог Алла Івашевська, у пацієнтів і діагностується грибкова інфекція. Та не варто забувати в спеку і про якісне комфортне взуття, яке є запорукою здорових ніг і здорових нігтів, наголошує спеціаліст. В інакшому ж випадку ваші нігті можуть піддатися ураженню грибком, відзначає Алла Івашевська.

/Алла Івашевська, лікар-дерматолог

Вони втрачають свою прозорість, на них з'являються різноманітні вкраплення, можуть бути крапки, можуть бути смужки білого, коричневого, чорного кольорів. Нігтьова пластина значно товща, краєва ділянка обламується і під нею визначаються гіперкератотичні нашарування/

Захворювання, продовжує дерматолог, починається від великого пальця чи мізинця і поширюється на сусідні нігті. А з часом разом з кров'ю може потрапити і до інших органів людини. Та, крім зовнішніх подразників, відзначає Алла Івашевська, причиною грибкових інфекцій може стати і внутрішній стан людини. Це може бути перенесений бронхіт, пневмонія, велика кількість отриманих антибіотиків чи стероїдів, які надходили до організму протягом тривалого часу. Тому слід вчасно звернутися до спеціаліста, закликає Алла Івашевська, і не займатися самолікуванням.

/Алла Івашевська, лікар-дерматолог

Немає таких мазей у природі, які можуть за один раз нанесення знищити грибкову інфекцію. Тільки комплексне обстеження, встановлення виду грибка дасть можливість лікарю визначити лікування, призначити повне лікування для вашого блага, для вашого здоров'я. Лікуйтесь, будьте здорові!/

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію