Полтавські митці продовжують радувати своїх прихильників черговими творіннями

У відеоархіві знаходяться 2 сюжети з такою назвою:
1) Сюжет №1
2) Сюжет №2

Так, члени обласної організації Національної спілки фотохудожників України презентували черговий творчий доробок. Своїми враженнями від виставки поділяться наші журналісти.

Не оминули День Конституції і полтавські фотомитці. Майстри фототехніки представили свій творчий доробок, присвячений державному святу, перед полтавським глядачем.

/Віктор Матосов, голова обласної організації Національної спілки фотохудожників України

Ми намагаємося кожен рік робити таку звітну виставку. Вона присвячена Дню Конституції, хоча тут ми не відображали наші такі будні/

Для самих фотографів, відзначають учасники виставки, – це своєрідний іспит. Говорять: участь у таких заходах – черговий етап їх творчості.

/Едуард Странадко, Заслужений працівник культури України, член Національної спілки фотохудожників України

Як казав студенту фільмі Гайдая: «Екзамен для мене – завжди свято». То я думаю, що ця виставка є своєрідний екзамен перед нашою полтавською громадськістю/

У виставці, відзначає Віктор Матосов, взяли участь 10 професійних художників. Митці представили 44 роботи. Вміння показати через художні образи високі почуття людяності, кохання, поваги, шляхетності, говорить голова обласної організації Національної спілки фотохудожників України, знайшли відображення в унікальних роботах. Але жодна з робіт не схожа одна на одну.

/Віктор Матосов, голова обласної організації Національної спілки фотохудожників України

Роботи різні всі. Автор кожен відображав, як він бачить світ, і передає на своїх світлинах оці замальовки/

На цих досягненнях, говорять фотографи, вони зупинятися не збираються. У планах митців - створення якнайбільшої кількості фотошедеврів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію