Криміногенна ситуація у Полтаві стабілізована

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/eT2Q77TggPBqR

Цього року у місті не зафіксовано жодного випадку згвалтування і вимагання грошей. Про це під час прес-конференції повідомив прокурор Полтави Андрій Стойка. Також він розповів про те, яку роботу правоохоронців вважає нерезультативною. Детальніше про це – у нашому наступному сюжеті.

4 кримінальні справи за фактами корупції та хабарництва у цьому році вже опрацювали працівники міської прокуратури, говорить прокурор Полтави Андрій Стойка.

/Андрій Стойка, прокурор м. Полтава

Зокрема, притягнуто до кримінальної відповідальності землевпорядника відділу архітектури Київської райради за одержання хабара, а також працівника міліції за фальсифікації матеріалів дослідчої перевірки в інтересах зловмисника/

Нині криміногенну ситуацію у місті стабілізовано, вважає прокурор Полтави Андрій Стойка, адже у місті взагалі не зареєстрували випадки згвалтування і вимагання, зменшилася кількість злочинів, скоєних у стані сп'яніння. А от серед негативного у роботі правоохоронців відзначив деяке збільшення випадків тяжких тілесних ушкоджень та розбоїв, особливо в Октябрському та Ленінському районах Полтави. Наголосив прокурор і на тому, що слід покращити роботу з ефективності розкриття злочинів, адже кожний третій цьогоріч залишається не розкритим. Нерезультативною назвав Андрій Стойка роботу правоохоронців у боротьбі з наркозлочинністю, зокрема по виявленню осіб, які збувають наркотики.

/Андрій Стойка, прокурор м. Полтава

Таких збувачів на третину менше виявлено. А в торговельній мережі розповсюджуються не тільки наркотичні засоби, а й біологічні добавки та суміші для куріння, що містять психотропні речовини/

Також прокурор Полтави розповів про факт придбання комунальної техніки у місті за державні кошти за завищеними цінами. Таким чином державі завдано збитків на півтора мільйона гривень.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію