Не забули про святкування Дня Конституції і в Полтавській облдержадміністрації

На засідання круглого столу на тему «Конституційні права громадян» завітали представники всіх гілок влади. На зібранні обговорювали необхідність внесення змін до Конституції України для подальшої модернізації держави.

«Заможне суспільство, конкурентноспроможна економіка, ефективна держава». У рамках цієї державної програми пройшло засідання круглого столу на тему «Конституційні права громадян та їх реалізація». Основний закон нашої держави, відзначає начальник Головного управління юстиції у Полтавській області Тетяна Колотілова, написаний досить грунтовно. Насамперед це стосується першого і другого розділу. Що ж до інших розділів, то тут, на думку Тетяни Колотілової, треба ще попрацювати.

/Тетяна Колотілова, начальник ГУ юстиції у Полтавській області

Що ж стосується інших розділів, то потрібно вдосконалювати і структуру виконавчої влади, і систему судового захисту, і надзвичайно важливі питання місця і ролі місцевого самоврядування/

Питання щодо внесення змін до Конституції, наголошують спеціалісти, із самого початку створення документу турбували посадовців України.

/Інна Полховська, викладач Полтавської юридичної академії ім.Я.Мудрого

Одразу після прийняття Конституції, вже буквально через рік, у політичних колах почали говорити про необхідність вдосконалення Основного закону і внесення відповідних змін. І це негативна тенденція, що кожна влада намагається вдосконалювати Основний закон/

Враховуючи важливість права на безоплатну правову допомогу, яка закладена в законах України, для соціально незахищених громадян з наступного року будуть створені спеціальні громадські приймальні.

/Тетяна Колотілова, начальник ГУ юстиції у Полтавській області

З 1 січня запрацює в повній мірі Закон про безоплатну допомогу, тобто, там, де буде на рівні держави фінансування, правова допомога не тільки в кримінальних справах, а й в цивільних і адміністративних справах малозахищеним верствам населення/

У ході засідання круглого столу учасники останнього прийняли рішення про подальшу спільну співпрацю всіх гілок влади задля якісного внесення змін до Основного Закону України.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію