Сьогодні у Полтаві – штормове попередження

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/MuvTrb0AgNUzg

І вже є перші жертви стихії. Гілка сухого дерева ледве не спричинила нещасний випадок по вулиці Червоноармійській. На місце події виїхала і наша знімальна група.

Сильний вітер у Полтаві встиг за короткий час наробити шкоди. У немилість до стихії потрапив водій Олександр. Лічені секунди врятували автомобіль від нещасного випадку. Водій говорить: гілка сухого дерева впала в той час, коли автомобіль рухався по Червоноармійській вулиці в бік вулиці Пушкіна. На місце події потерпілий одразу викликав працівників ДАІ. Пан Олександр обурюється: у цій ситації потрібно знайти винних.

/Олександр, власник машини

За це повинен понести хтось відповідальність. Чому я повинен відшкодовувати збитки за власний кошт. Я ж в цьому не винен, ніде, нічого не скоїв, ніякого ДТП/

Пан Олександр припускає: він не перший і не останній потрапляє у таку ситуацію. І все – через відсутність належних дій з боку комунальних служб міста. Останні говрять: на сьогоднішній день у Полтаві термінової ліквідації потребує понад 1100 аварійних дерев. На це у бюджеті міста передбачено більше мільйона гривень. Втім, навіть така сума не рятує від ситуацій, яка трапилася з Олександром.

/Олександр, власник машини

Ви самі бачите, яка ситуація в місті Полтава. Комунальники бездіють, нічого не робиться. Сухостої не обрізаються, дерева стоять, все падає як не на людей, так падає на машини/

У центрі пропаганди ТУ МНС України в Полтавській області нам повідомили: Укргідрометцентр попереджав, що 26 червня по Полтаві та області очікуються дощі, грози, подекуди з градом. Вітер місцями сягатиме 15-20 м/с. Тому аварійні ситуації у місті та області не виключені.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію