На лікарняні ліжка цього літа можуть потрапити мешканці будинку по провулку Кустарному, 8

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/VC2xEk4LgNU8u

Справа не в отруєнні чи тепловому ударі, а каналізаційному смороді, який вже атакував цілий під'їзд. Люди певні: так жити просто небезпечно: антисанітарія + щитова, яка фактично плаває у каналізаційних нечистотах. Тему продовжує Крістіна Криженко.

Цю адресу, не дивлячись на величезну кількість зйомок щодня, напам'ять знає і водій Студії «Місто». Люди, які живуть по провулку Кустарному,8, звертались до комунальників незліченну кількість разів. Ми до них приїздимо втретє за менш ніж 2 місяці. Проблема тут спільна – каналізація, що через аварійні труби виходить у під'їзд і затоплює щитову. Раніше до людей аварійна машина приїздила чи не кожного тижня, останнього разу – відмовилась.

/Антоніна Александрова, мешкає по пров.Кустарному,8

Коли вже Іра викликала аварійку, тут все лилось, що і віником не прибереш. А гуділо у щитовій так, напруга була величезна/

На жаль, камера запахи не передає, а ось суцільну антисанітарію видно одразу. Люди вже і наче із комунальниками дійшли згоди – рити треба. Втім, наявні комунікації у будинку змушують це робити не у дворі, а під підлогою однієї із квартир, що на першому поверсі.

/Ірина Лисенко, мешкає по пров.Кустарному,8

Ми неодноразово звертались і дійшли згоди, що треба рити. Ми із чоловіком розуміємо і погоджуємось на те, щоб у нас у квартирі піднімали дерев'яні підлоги і міняли труби/

І ось тут вже, говорить жінка, вони заходять у глухий кут: і згоду свою дають, і наче комунальники не відмовляють, однак, нічого не роблять.

/Ірина Лисенко, мешкає по пров.Кустарному,8

ЖЕД нам і не відмовляє, але не ремонтує, говорить, що немає у них майстрів, які б зривали підлогу, шукали порив, міняли труби, потім все ставили на місце, адже нам не байдуже - це наша квартира, нам там жити, це не технічне приміщення/

Мешканці говорять: так жити стає просто небезпечно. Всі нечистоти із підошвами взуття потрапляють до кожної квартири, незалежно від поверху, крім того, щитова у воді – реальна загроза знеструмлення будинку і виведення із ладу побутової техніки.

/Антоніна Александрова, мешкає по пров.Кустарному,8

Ми ходимо ось уже по камінцям, все ж воно видно. Ви вже у нас 3-й раз знімаєте. Ми не хочемо красуватись і позувати на камеру, ми просто хочемо, щоб нас почули і нам допомогли. Ось і все/

Ймовірно, що цією адресою вже дістали і комунальників. Аби не бути «зіпсованим телефоном» і розбиратися на відстані, заступник начальника єдиного міського ЖЕДу пообіцяв у понеділок особисто приїхати до цього будинку і спільно із мешканями дійсти спільної згоди – що, коли і де будуть робити.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію