У найближчий рік ціна на соціальні сорти хліба буде стабільною

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/Jg4nMlFJgNSQF

Утримувати її планують у межах від 2,50 гривень до 2 гривень 95 копійок. На таких умовах сьогодні у Полтавській обласній державній адміністрації підписали меморандум про забезпечення хлібопекарних підприємств міста та області продовольчим зерном за вигідними цінами.

Губернатор Полтавщини Олександр Удовіченко зустрівся з представниками хліпопекарської галузі регіону. Такі зустрічі проходять щороку, мета ж таких заходів - підписання меморандуму порозуміння між облдержадміністрацією та виробниками хліба у Полтавській області. Результати, говорить губернатор, теж не змушують себе довго чекати.

/Олександр Удовіченко, голова Полтавської облдержадміністрації

При нормальному підході, при гнучкій роботі основних хлібопекарських підприємств нам вдалося забезпечити стабільність цінової політики на соціально-значущі сорти хліба/

Завдання ж, яке ставиться перед ключовими виробниками хлібобулочних виробів, наголошує губернатор, надзвичайно важливе та відповідальне. Підписання цього документу, говорить Олександр Удовіченко, повинне не лише на папері гарантувати стабільну ціну на хліб, а й в реальному житті забезпечити цим продуктом соціально незахищені верстви населення.

/Олександр Удовіченко, голова Полтавської облдержадміністрації

Основні гравці на цьому полі були свідомі того, що вони не просто пливуть у вільному бізнесі, і сьогодні люди, які мають низькі прибутки, за рахунок хліба мають у своєму раціоні дуже велику долю його/

Виробники хліба та хлібобулочних виробів в свою ж чергу запевняють владу, що з їх сторони всі умови Меморандуму будуть виконані чесно та сумлінно.

/Олександр Козуб, директор Полтавського заводу хлібопекарського комплексу «Кулиничівський»

Ми теж виконали Меморандум, думаю, що це буде зроблено і в наступному році, і хліб соціальних сортів буде в тих рамках, які закладені в цінах Меморандуму/

В результаті підписання Меморандуму порозуміння Полтавської облдержадміністрації та виробників хліба і хлібобулочних виробів ціна на хліб із соціальних сортів зерна коливатиметься в межах від 2 гривень 50 копійок до 2 гривень 95 копійок.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію