На Полтавщині триває робота з реалізації Національного проекту «Нове життя, Нова якість охорони материнства та дитинства»

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/agFEg2qBgNTjT

Так, у рамках цього проекту в обласному центрі активно будується перинатальний центр для майбутніх мам. Для контролю над ситуацією робоча група облдержадміністрації, очолювана губернатором Олександром Удовіченком, провела виїзну нараду у майбутньому медичному закладі.

Розпорядженням губернатора Полтавщини Олександра Удовіченка в листопаді минулого року було створено робочу групу при облдержадміністрації з питань створення обласного перинатального центру. Очільник цієї групи, сам голова Полтавської облдержадміністрації, відзначає: державою вже виділено 2,5 мільйони гривень для розрахунку з будівельниками. І ці кошти в найближчий час повинні надійти до Полтави. Зараз же, наголошує губернатор, фінансування здійснюється за рахунок обласної влади.

/Олександр Удовіченко, голова Полтавської облдержадміністрації

Ми сьогодні фінансуємося за рахунок обласних грошей, які ми виділили як співфінансування. Буде потрібно, під фініш будівлі зможемо ще додати. Тому що цей об'єкт повинен бути показовим з позиції можливостей медицини і т.д. і т.д./

Наразі, продовжує Олександр Удовіченко, закінчено підготовчий етап та розпочато системну роботу. Вже виконано роботи по розбиранню цегляних перегородок, демонтаж лінолеумної та кахельної підлоги, проводиться заміна старих віконних блоків на металопластикові, відбувається прокладання повітропроводів вентиляції, труб, каналізації. Загалом, відзначає начальник Головного управління охорони здоров'я Полтавської облдержадміністрації Віктор Лисак, темпи робіт з реконструкції постійно нарощуються. Зараз на будівництві працює понад 100 осіб у дві зміни. В результаті такої роботи, наголошує Віктор Лисак, буде збудовано сучасний медичний комплекс.

/Віктор Лисак, начальник ГУ охорони здоров'я Полтавської ОДА

Сьогодні в проекті «Нове життя» закладаються нові супер-сучасні технології, які застосовуються в усьому світі. Це технології медичних газів, це технології кондиціонування повітря, це сьогодні підходить до організації надання медичної допомоги. Все сьогодні по-новому закладається/

Відкриття обласного перинатального центру на Полтавщині, за словами губернатора Олександра Удовіченка, повинно відбутися у кінці цього року. До того ж часу робоча група буде здійснювати постійний контроль за будівництвом закладу.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію