Лідер партії «Україна – Вперед» Наталія Королевська презентувала Народний список

Це ті люди, які представлятимь інтереси людей і впроваджуватимуть в життя програму партії «Україна – Вперед». Кращих із кращих буде обрано протягом місяця відкритим голосуванням на партійному сайті.

У Києві відбулася презентація Народного списку партії Наталії Королевської «Україна – Вперед!».

Як зазначила політик, кандидати, які отримають максимальну підтримку українців, стануть кандидатами у депутати від партії «Україна - Вперед!».

Протягом місяця громадяни України зможуть проголосувати за кандидатів, яким вони довірять право представляти їхні інтереси у Верховній Раді.

Перед кандидатами до списку стоїть завдання розробити деталізовану дорожню карту розвитку економіки та заслужити мандат довіри людей.

Кандидатом Народного списку можна було стати, подавши заявку на спеціалізованому сайті або особисто в регіональному відділенні партії за місцем проживання. Відкрите голосування за Народним списком проводитиметься з 25 червня до 27 липня 2012 року на сайті партії «Україна – Вперед!» та у пунктах для голосування, розташованих на вулицях населених пунктів. Підсумком голосування буде рейтинг кандидатів Народного списку, визначений за сукупністю поданих за них голосів. Кінцеві підсумки підіб'ють на з'їзді партії.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію