У Полтаві в неділю відсвяткували День молоді

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/vdZFUKrugNUww

На Співочому полі імені Марусі Чурай пройшло масштабне мистецьке свято – Гала-концерт переможців та учасників пісенного конкурсу телепроекту «Квадрат Успіху». Проект ось уже 15-й рік поспіль виходить у телеефірі обласної державної телерадіокомпанії «Лтава».

Вони писали музику і слова до пісень, професійно займалися вокалом та мріяли про велику аудиторію і професійну сцену. З того часу, як прийшли на проект «Квадрат Успіху», – ці мрії стали реальністю.

Живий звук і пісня українською мовою - це ті принципи, від яких не відступають організатори ось уже 15 років. Підтримуть їх у цьому і відділ у справах сім'ї та молоді Полтавської облдержадміністрації, обласна організація Партії регіонів, управління культури Полтавської облдержадміністрації, Полтавська обласна рада і губернатор Полтавщини Олександр Удовіченко.

Шостий телевізійний конкурс молодих виконавців сучасної української пісні «Квадрат Успіху» відкрив нові імена. На всю Полтавщину зазвучали нові голоси і відгукнулися у тисячах людських сердець.

Того вечора вони виступали на вже знайомій для себе сцені як гості. Так само, як і переможниця минулого конкурсу Наталія Камуз. Вона спеціально приїхала їз Києва, де тепер живе і працює.

Цьогорічна переможниця на конкурс прийшла із своєю улюбленою авторською піснею і дуже сподівалася, що сподобається ця пісня і журі, і глядачам. Перемогти хотіла, але впевненою до кінця не була. Зараз же Ольга малює в уяві картинки зі свого майбутнього дебютного кліпу, який зніматиме телерадіокомпанія «Лтава». Саме такий приз отримує переможець.

Усі фіналісти і трійка суперфіналісток отримали чудові і дуже потрібні для молодих виконавців подарунки від організаторів свята і від партнерів проекту.

Концерт ще раз довів, що у Полтаві теж є молоді артисти, які можуть збирати повні зали і пропонувати глядачеві цікавий музичний матеріал. Бо люблять своє, українське.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію