20 мільйонів гривень - на ремонт 58 доріг Полтави

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/J2_axRVKgNUbs

З початку літа в Полтаві триває ремонт автодоріг. За інформацією прес-служби міської ради, для цього влада виділила близько 20 мільйонів гривень. Чи потрапить вулиця, на якій ви проживаєте, у список найближчим часом відремонтованих доріг, розкажуть наші кореспонденти.

Проблема невідремонтованих доріг завжди стоїть гострим питанням перед органами місцевої влади. От і цього літа робота вже розпочалася. Але, не дивлячись на цю активність, скаржаться водії транспортних засобів, результат поки що не завжди помітний.

/Бліци

- Хотілося, щоб наша влада приділила увагу нашим дорогам, тому що запчастини зараз дуже дорогі, і коли мер балотувався на мера, то була програма, і він обіцяв зробити всі дороги хоча б по кільцю. Тобто, до цього часу на кільці нічого не зроблено, уже пройшло 2 роки

- Не дуже гарні місцями. Після ремонту є нормальні, а взагалі є складності невеликі

- Такі дороги, які у нас зараз на більшості вулиць міста, дуже негативно впливають на стан транспортного засобу

- Багато ям, багато ям. Коли заїжджаєш десь з центральної вулиці, потрапляєш на бруківку/

За інформацією прес-служби міської ради, чиновниками складений спеціальний список з переліком найбільш проблемних доріг Полтави. Ці маршрути, говорить прес-секретар міської ради Ігор Дудка, управління житлово-комунального господарства складало згідно зі скаргами мешканців міста. Серед тих доріг, які мають найскладніше становище, управлінці виділили вулицю Сіннну, 23 вересня, Панянки, Красіна, Площу Слави, Павленківську Площу та провулок Заячий. Асфальтове покриття останнього, розповідають мешканці Заячого, не бачило ремонту вже кілька останніх років.

/Бліци

– Я не пам'ятаю, коли вони ремонтувалися. Тільки довбають, ламають, а ніхто не ремонтує, абсолютно

– Бачимо, мабуть, що автомобілісти самі ремонтують, котрі заїжджають сюди – забивають камінням

– Дороги не ремонтують, дороги в дуже катастрофічнму стані. Якщо стоїть тут машина – ми об'їжджаємо. Ніяк не проїдеш, тільки потрапивши в яму/

На ремонт доріг, за інформацією прес-служби міської ради, депутати цього року виділили майже 20 мільйонів гривень. Так, за словами Ігоря Дудки, ремонтні роботи вже виконані по вулицях Ціолковського, Гагаріна, Комсомольській, Гоголя, Примакова, Курчатова, Героїв Сталінграду, Фрунзе та Сінній. Та, не дивлячись на ці зрушення, відзначають водії автівок, проблемні місця залишаються. І вони ніяк не на користь автомобілів.

/Бліци

– Якщо ями, от і все – ходова розбивається, вся ходова, гума – все розбивається

– Дороги в Полтаві нікудишні, на запчастини грошей іде багато, лише пальне й запчастини – на це й працюєш

– По ходовій дуже багато іде, підвіска передня особливо – не дуже, особливо в «Жигуля». Вона хоч і для наших доріг, все-одно сипеться дужче, ніж в іномарці/

На сьогоднішній день, відзначає прес-секретар міської ради, вже виконано 20% від запланованого обсягу робіт. Всього ж планується відремонтувати 58 автодоріг. Капітального ж ремонту удостоїлись лише декілька доріг Полтави, говорить Ігор Дудка. Це вулиця Енгельса, Карла Лібкнехта, Рози Люксембург, Покровська та Нижньо-Млинська.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію