Взимку холодно, влітку неможливо спекотно

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/_SM5rf8XgNUsR

Так характеризують пасажирський транспорт у Полтаві представники обласної асоціації перевізників. Як працюють полтавські водії у період неможливо високих температур, чим рятуються і чи дотримуються основних правил власної безпеки – дослідження у нашому наступному сюжеті.

Валентина працює водієм на тролейбусі, її зміна припадає на найгарячіші години дня.

/Валентина, водій тролейбуса

Я роблю по розриву....и в 7:10 заїжджаю/

Рятуються, говорить, переважно одним і тим же: і водії міських маршрутів, і просто автолюбителі, які у транспорті проводять практично увесь день.

/Бліци водіїв

– В панці нормально відпрацювали, є вода у нас ось, її вистачає на 4 години. Є кондиціонер, але він дає гаряче повітря, бо зараз гаряче повітря на вулиці

– З 8 ранку до 5 години вечора. Обов'язково роблю перерви, от зараз стою. Водичка також з собою

– Якось рятуєтесь від спеки?

– Сиджу з відкритими вікнати, а так і все/

Полтавські водії розповідають: техніка спеку переносить нормально, а от людям у транспорті влітку важкувато. Тим, у кого власні авто, трохи легше, можна встановити кондиціонери, і залишиться тільки не забувати про профілактику.

/Олександр Піскунов, начальник відділу сервісу АІС Полтава

Профілактика кондиціонера проводиться раз на рік, декому ми робимо дезінфекцію кондиціонерів, адже в трубопроводах заводяться бактерії. Ми робимо чистку трубопроводів, аби люди не хворіли/

Медики радять водіям одягати вільний легкий одяг, споживати менше жирної та солоної їжі і озброїтись великою кількістю холодної води. Особливо це стосується тих, хто працює на дальніх маршрутах. Представники асоціації автоперевізників рекомендують не їздити при нинішній спеці на дистанції більш ніж 500 кілометрів. Згідно із законодавством, перерва має бути у водія кожні 2 години, як мінімум на 15 хвилин. Бажано провітрювати салон авто перед виїздом, робити вологе прибирання і не залишати дітей та тварин у закритих машинах.

Керувати ж транспортом у втомленому стані забороняють навіть правила дорожнього руху. Але пам'ятайте, що у першу чергу це може стати загрозою і для вашого власного здоров'я і життя оточуючих.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію