Півмільйона гривень на молодіжну політику – стільки коштів на це закладено в обласному бюджеті

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/tL8UUj4dgPDPa

В рамках суми – кілька профільних обласних програм і підтримка молодіжних громадських організацій. Про реалізацію державної молодіжної політики на Полтавщині на прес-конференції розповів заступник губернатора Валерій Пархоменко.

430 тисяч молодих людей проживає у Полтавській області. Молоддю вважається категорія людей віком від 14-ти до 35-ти років. У них, говорить заступник губернатора Валерій Пархоменко, є 3 спільні проблеми, які і має допомагати вирішувати влада: вища освіта, перше робоче місце і житло. Стосовно останнього, зазначає посадовець, в області почала діяти державна молодіжна програма кредитування.

/Валерій Пархоменко, заступник голови – керівник апарату Полтавської облдержадміністрації

В понеділок на апаратній нараді буде підписано відповідну угоду і по ній вже 2 сім'ї отримають житло по цій програмі. Було доручення Президента, і ми працюємо, хоча є певні складності, є перемовини із банками./

Іще одне завдання – це підняття культурного рівня молоді. Для того, щоб відвести їх від згубних звичок і запропонувати здорову і цікаву альтернативу, в області діє молодіжна програма.

/Валерій Пархоменко, заступник голови – керівник апарату Полтавської облдержадміністрації

У нас є молодіжна програма, фінансування якої складає 520 тис.грн., із них 200 тисяч – на підтримку проектів молодіжних громадських організацій./

Серед найближчих проектів Валерій Пархоменко називає святкування Дня молоді у неділю на Співочому полі. Там передбачена розважальна і концертна програми для всіх бажаючих, а для кращих з кращих – нагороди.

Крістіна Криженко

Максим Мовсесян

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію