У мікрорайоні Сади-2 нечистотами забруднюється ставок

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/pTnW9my4gNTJp

Потрапляють вони сюди із каналізації, повідомили нам мешканці прилеглих будинків. У «Водоканалі» кажуть: брудна вода текла не в ставок, а винуватці усього – несумлінні мешканці, які використовують каналізацію не за призначенням. У ситуації, що склалася, розбиралися наші журналісти.

До редакції нашого телеканалу звернувся мешканець будинку по бульвару Юрія Побєдоносцева. Чоловік говорить: його бентежить те, що у ставок, який розташовується у кількох метрах від будинку, стікають каналізаційні нечистоти. Відповідно, навкруги стоїть специфічний запах. Минулоріч у мікрорайоні Сади-2 ця проблема також існувала. До кого тільки, говрить чоловік, він тоді не звертався.

/Євген Щеглов, мешканець будинку по бул. Ю.Побєдоносцева, 11

Я одразу зателефонував: номер довідкової, номер телефону санепідемстанції. Мені звідти... Взагалі я і начальника станції, і всіх там. Мене звідти відфутболили: «Це не наша справа». Я думаю, якраз це, в першу чергу, їх прямий обов'язок, щоб не було епідемії/

Телефонував і до інших інстанцій, каже Євген Павлович, результат був таким самим. Урешті-решт рік тому назустріч чоловіку пішло телебачення, і проблему вдалося вирішити. Проте за рік ситуація знову повторюється, обурюється пан Євген.

/Євген Щеглов, мешканець будинку по бул. Ю.Побєдоносцева, 11

Нечистоти потрапляють у ставок. У минулому році ставок забруднився, відстійна яма була. А там малеча купається, руки миють, рибу ловлять. Навкруги будинки. Мало, не навчила на Півдні епідемія холери. У нас же теж може бути таке/

У комунальному підприємстві «Полтававодоканал» нам повідомили: по бул.Ю.Побєдоносцева, 13 побутовим сміттям забився дворовий колектор. Нечистоти стікали не в ставок, а по зеленій зоні, і впадала в колектор. А от заявки від мешканців прилеглих будинків до диспетчерської не надходило – про існуючу проблему комунальники дізналися від журналістів Студії «Місто». Бригада «Водоканалу», яка виїхала на місце події, витягнула з каналізаційного колектора чимало речей, яких тут бути не повинно: предмети особистої гігієни, целофанові пакети, одяг і навіть... автомобільний скат. Останньому «водоканалівці» особливо дивуються. Аби ситуацій із забитими колекторами не повторювалося, комунальники нагадують: каналізацію слід використовувати виключно за призначенням, а для побутового сміття існують сміттєві баки.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію