Вирішувати проблеми простих людей й далі береться лідер однойменного руху Сергій Каплін

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/tY6RE2_ngNUhP

Він продовжує збирати підписи від полтавців під листом до міжнародної спільноти, у якому громадяни просять захистити їх право на проведення референдуму щодо припинення повноважень міського голови Олександра Мамая та депутатів міськради. Невдовзі, аби привернути ще більше уваги до референдуму у Полтаві, Сергій Каплін пообіцяв пішки понести лист від полтавців до Києва. А цими днями він вже побував у столиці, де знайшов однодумців під стінами Кабміну.

Цього тижня лідер Руху простих людей відвідав Всеукраїнське віче громадських організацій і разом з іншими лідерами, опозиційними народними депутатами, чорнобильцями, афганцями, підприємцями та молоддю пікетував Кабмін. У своєму виступі біля Уряду Сергій Каплін зазначив, що полтавський референдум стане початком хвилі таких заходів по усій Україні.

/Сергій Каплін, лідер Руху простих людей

Ми повинні створити величезну хвилю подібних референдумів. Я переконаний у тому, якщо здійсниться прецедент у такому місті як Полтава, у центрі України, ця хвиля розгорнеться на всю Західну Україну. Я впевнений, що колись здійсниться наша мрія, і ми проведемо такий самий референдум у Донецьку/

Віче підтримало звернення Сергія Капліна щодо полтавського референдуму і включиться в його підготовку та поширення інформації про цю подію по всій Україні.

/Сергій Каплін, лідер Руху простих людей

Хочу вас попросити підтримати ініціативу вже 15 тисяч полтавців провести референдум, зняти мера і донести, що в Україні є хоча б одне місто, де прості люди керують владою. Я закликаю вас усіх допомогти Полтаві, ми будемо дуже вдячні і підтримаємо ваші регіональні ініціативи/

Також Сергій Каплін взяв участь в загальноукраїнських зборах ініціативи «Український вибір», лідером якої є Віктор Медведчук. Під час зустрічі обговорювали питання референдуму в Полтаві. За словами Сергія Капліна, щодня до ідеї референдуму щодо припинення повноважень Олександра Мамая долучаються сотні простих людей, дипломати, політики, громадські діячі. Припинення повноважень міської влади – лише справа часу, і вже сьогодні варто думати над високопрофесійним планом порятунку Полтави – над тим, як побороти безробіття, знизити тарифи та допомагати молоді та пенсіонерам. Відтак, Рух почав розробку такої програми і залучає кращих фахівців з усієї України та з-за кордону. Ви також можете долучитися до її створення, телефон Руху простих людей 655-228.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію