На території області у різноманітних таборах нині відпочиває 6,5 тисяч полтавських дітей

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/HWmrJ_HWgNUHp

Оскільки епідеміологічна ситуація в Україні наразі досить напружена, представники обласної влади питання безпечного дитячого відпочинку ставлять на перше місце. Крім того, уже цьогоріч на водоймах у різних місцях області потонуло троє дітей. У таборах таких надзвичайних ситуацій не трапилось, але для їх подальшого запобігання в облдержадміністрації вирішили проаналізувати нинішню ситуацію. Детальніше про це, а також про те, які порушення виявили у таборах упродовж першого місяця літа – дивіться у наступному сюжеті нашого випуску.

Посуд з надбитою емаллю, недотримання продуктового сусідства і температурних умов зберігання продуктів, режиму миття посуду і технології приготування страв, – такі суттєві порушення виявили працівники санепідемстанції, перевіряючи роботу дитячих таборів відпочинку у червні. Також у їдальнях не завжди дотримувались меню, а інколи давали дітям заборонені продукти, наприклад, морозиво. Так звітують про роботу таборів представники обласної СЕС. А ось претензії освітян в основному стосуються забур'яненості територій поблизу таборів, зламаного спортінвентарю, погано прибраних харчоблоків і проведених не у повному обсязі медичних оглядів. Втім усі ці порушення, запевняють, виправили і далі працюють в штатному режимі.

/Наталія Шкоденко, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Полтавської ОДА

Ми маємо 94% охоплених відпочинком дітей. Тобто, майже левова частка пришкільних дитячих закладів, сьогодні уже відпрацювали. Залишається працювати десь 5-6 % від пришкільних закладів, у яких є другі зміни. Тобто ті, що тільки розпочали роботу/

100% забезпечені путівками у табори відпочинку цьогоріч діти пільгових категорій, запевнив заступник голови-керівник апарату Полтавської облдержадміністрації Валерій Пархоменко.

/Валерій Пархоменко, заступник голови – керівник апарату Полтавської облдержадміністрації

Ми закупили на 3,5 мільйони путівок на Чорне і Азовське море. Є путівки, фінансування яких ми 100% беремо на себе. Але по них їдуть виключно діти пільгових категорій: з малозабезпечених родин, сироти або які проживають в складних соціальних умовах/

Також Валерій Пархоменко наголосив на тому, що слід посилену увагу звернути і на територію поза таборами. Адже погодні умови можуть спричинити різні надзвичайні події, як-то пожежі.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію