Сьогодні полтавська делегація поліцейської асоціації відбула до Німеччини для участі у шістдесят першому міжнародному пробігу

Шість екіпажів та двадцять один чоловік представлятимуть наш регіон у місті Ерфурті. Захід передбачає змагання автомобілів, презентацію зовнішнього вигляду учасників та належне оформлення екіпажів.

Полтавська поліцейська асоціація існує десять років. За цей час її члени неодноразово достойно представляли наш регіон на міжнародних змаганнях. Під час шістдесят першого пробігу, який пройде у німецькому місті Ерфурті, теж планують відзначитися. Як говорить член асоціації Віктор Міщенко, журі оцінює форму учасників, підготовку екіпажів та стікери. Але головне – участь автомобілів у пробігу: наші учасники виставляють один екіпаж. Стати членом асоціації можуть, перш за все, працівники правоохоронних органів.

Міжнародна поліцейська асоціація об'єднує шістдесят одну країну, але минулого року у пробігу взяло участь двадцять сім. Такі акції направлені на співпрацю між правоохоронними органами держав.

Від України також їдуть екіпажі з Києва, Харкова, Львову й Запоріжжя.

Слід зазначити, що нашим правоохоронцям європейці відкривають візи на значно коротший термін, аніж своїм колегам з шенгену.

Стрічка новин