Мешканці багатоповерхівки по вулиці Грушевського,10 потерпають від смороду із власного підвалу

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/EN3M3EC8gNSPQ

«Допоможіть, ви – остання інстанція» – із такими словами на адресу нашої редакції надійшов черговий лист від обурених мешканців по вулиці Грушевського,10. Люди говорять: від комарів, які у них живуть цілий рік, просто несила рятуватися, а запах від нечистот, особливо влітку, чути на все подвір'я. Бачили все й наші журналісти.

У мешканців і першого, і п'ятого поверху всіх трьох під'їздів багатоповерхівки по вулиці Грушевського,10 – спільна проблема.

/Любов Пальоха, мешканка будинку по вул.Грушевського,10

Так жити просто неможливо від цього смороду. Ми вже куди не звертались, і в управління ЖКГ, і ГЖЕД, і міськвиконком/

Мешканці невесело жартують: у них комарів можна знайти і влітку, і взимку – позбутися їх не можуть. Сморід + санітарна небезпека від нього – це лише частина потенційної загрози.

/Любов Пальоха, мешканка будинку по вул.Грушевського,10

У нашому під'їзді у підвалі щитова – це небезпечно, коли затоплює. У людей же багато техніки, дехто купляв, складав гроші надовго. А якщо вийде з ладу, то ніхто ж його ремонтувати не буде/

Підтверджують слова мешканців і майстри перукарської справи – їх салон знаходиться на першому поверсі будинку. Говорять: більшої антиреклами, як каналізаційний сморід, годі й шукати.

/Світлана, працює перукарем

Ми не можемо працювати, клієнти постійно скаржаться, це просто неможливо/

Комунальники доки від наполегливих дзвінків телевізійників не відхрещуються. Заступник керівника єдиного міського ГЖЕДу пообіцяв, що їх працівники до 10-го будинку по вулиці Грушевського дійдуть. Капітального ремонту не обіцяють, говорять – як завжди не вистачає коштів, але як мінімум відкачати і посипати щедро все хлоркою у найближчі дні обіцяють. Перевірити їх сумлінність нам допоможуть самі мешканці.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію