З початку купального сезону у Полтаві та Полтавському районі втопилося 5 людей

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/GowIHZ9_gNUrp

Літо та спека кличуть мешканців міста поближче до води. Але не завжди такий відпочинок закінчується тільки засмагою. Щоб попередити нещасні випадки на водоймах, рятівники пішли у народ і нагадали полтавцям правила поведінки під час аква-відпочинку.

З початку купального сезону у Полтаві та Полтавському районі втопилося вже 5 людей. Серед найрозповсюдженіших причин смерті на воді – зловживання алкогольними напоями та нехтування правилами техніки безпеки під час аква-відпочинку. МНСники б'ють на сполох та попереджають мешканців про небезпеку.

/Сергій Пругло, начальник МНС м.Полтави та Полтавського району

Хочу звернутися до всіх полтавців та застерегти, щоб дотримувалися елементарних правил поведінки на воді: доглядали за своїми дітьми, не заходили у водойми в нетверезому стані та не купалися в невідомих місцях/

Про ці та інші правила поведінки на воді МНСники нагадали людям прямо на місці – на одному із полтавських пляжів. Рятівники роздали відпочивальникам «Абетки безпеки» та провели роз'яснювальні бесіди.

/Розмова:

– Ми хочемо вручити вам абетку безпеки, там все написано: куди не можна запливати, що робити при наданні першої медичної допомоги потерпілому, і застерігаємо вас не вживати спиртних напоїв.

– Дякуємо/

Крім того, рятівники радять відпочивати тільки у спеціально відведених для цього місцях, де працюють рятувальники. У Полтаві МНСники слідкують за порядком на першому пляжі, що під мостом.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію