Про факти корупції та вимагання хабарів у Полтаві відтепер можна повідомляти на телефон цілодобової гарячої лінії

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/Se5TzF9CgPCc3

В Управлінні Міністерства внутрішніх справ у Полтавській області у вівторок відбулася прес-конференція, під час якої очільник правоохоронців закликав журналістів та громадськість допомогти у боротьбі з цими явищами в суспільстві.

Серйозних подій на Полтавщині за останній час не трапилося, а криміногенна обстановка залишається стабільною: тяжких і особливо тяжких злочинів скоєно менше, – з такої інформації розпочав зустріч із журналістами начальник УМВС України в Полтавській області Едуард Федосов. Головний міліціонер області підкреслив, що у 2012 році порушено 23 кримінальні справи за фактами хабарництва і складено 12 протоколів, але він вважає, що цього недостатньо.

/Едуард Федосов, начальник УМВС України в Полтавській області

Це не популізм, це реалії нашого життя. Оскільки і УБОЗ, і УДСБЕЗ жорстко розкритиковані мною. Та боротьба з корупцією, яка нині проходить, мене абсолютно не влаштовує/

Найбільше хабарництво поширено у структурах, що видають дозволи. А також у земельній сфері, економіці та бізнесі, стверджують правоохоронці. І називають суму найбільшого хабаря – 60-80 тисяч гривень. Головна проблема, наголосив Едуард Федосов, у тому, що підприємці не хочуть звертатися до міліції із заявами про вимагання хабаря. Правоохоронці ж натомість закликають полтавців бути активними і допомогти їм у боротьбі з корупцією. Для цього створили окремі цілодобові телефонні лінії. Їх номери: (0532) 65-53-32 та (094) 963-43-32. Будь-яку інформацію правоохоронці обіцяють перевіряти.

/Едуард Федосов, начальник УМВС України в Полтавській області

Вся інформація, яка не надходить до нас з тієї чи іншої причини, чи погано перевіряється. Тому будь-яка інформація про ту чи іншу особу, яка вимагає хабаря, буде нам в допомогу/

У разі невиправлення ситуації Едуард Федосов пообіцяв «хірургічно міняти керівний склад».

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію