«Кістка в горлі» будь-якої влади Олександра Кужель - на боці об'єднаної опозиції

«Кістка в горлі» будь-якої влади, як сама про себе говорить Олександра Кужель, – на боці об'єднаної опозиції. Зараз координатор громадського руху «Громадянський опір» бере участь у розробці законопроектів, які зокрема стосуються і малого та середього бізнесу. Напрацюваннями об'єднаної опозиції пані Кужель поділилася і з полтавськими підприємцями.

Відкрите спілкування. Жодного офіціозу, тільки відверті питання та відповіді. Так цими днями пройшла зустріч координатора громадського руху «Громадянський опір» Олександри Кужель із полтавськими підприємцями. Говорили про питання наболілі, вирішити які сьогодні, говорить авторка єдиного податку, спроможна тільки Об'єднана опозиція. На противагу податковому кодексу Тігіпка-Азарова опозиція пропонує альтернативний документ. Зокрема, наголосила Олександра Кужель, першим законопроектом, який полегшить життя підпримців, має стати єдиний соціальний податок.

/Олександра Кужель, координатор громадського руху «Громадянський опір»

Зараз перейти з 37 на 20 % і об'єднати всі фонди соціального страхування в єдиний сплаток. Туди повинна входити і пенсійна частина - це є дуже важливим/

Всього опозиціонери хочуть залишити 7 податків, – продовжує пані Олександра. Які саме, зараз над їх вибором працює Арсеній Яценюк та команда спеціалістів разом із самою Кужель. Точно відомо, говорить остання, що вони дадуть можливість вільно розвивати свій бізнес підприємцям, а державі – виконувати свої функції.

Друга біда, яка зараз не дає нормально розвивати малий та середній бізнес, – так звані перевірки.

/Олександра Кужель, координатор громадського руху «Громадянський опір»

В такому вигляді, як зараз, – це не перевірки, давайте відверто казати, – це рекет. Немає жодного завдання щодо отримання якихось податків, просто переглядається бізнес. Такого ще в житті не було, зараз просто відбирають бізнес, навіть не купують/

Рецепт ліків від рекету простий – виконання вже існуючих Законів, що стосуються перевірок. Крім цього, додає пані Кужель, Об'єднана опозиція при розробці законопроектів велику увагу обіцяє приділити боротьбі із корупцією. Серед інших нововведень, з якими опозиціонери йдуть до Кабміну, – обов'язковий закон про відкликання Народного депутата та лояльніші умови декретних відпусток – до 3-х років збереження грошових виплат, до 6 – стажу. Це – тільки мала частина змін, що підготували об'єднані опозиціонери. Втім, до втілення їх у реальність може долучитися і кожен громадянин – прийшовши на вибори, які, нагадаємо, пройдуть у жовтні. Бо, за словами Олександри Кужель, «Поганих політиків обирають порядні люди, які не приходять на вибори».

Стрічка новин