Упродовж всього місяця Україна живе у ритмі Євро

Кому пощастило – ті відвідують матчі на стадіонах, інші спостерігають за спортивним торжищем біля телевізора. Відмінну якість зображення, бажану чітку картину із ефектом присутності, певні фахівці, дарує HD-формат, який пропонує своїм абонентам компанія ВОЛЯ.

Євро-2012 у розпалі. Полтавці разом із усією країною палко вболівають за нашу збірну з футболу. Великий футбол наживо телеглядачі вперше дивляться у форматі HD.

/Бліци

- Ми довго чекали на цю подію. Це піднімає і імідж країни, і мені дуже приємно, що у нас проходить Євро. Звісно, коли порівняв 2 картинки – те, що було, і те, що стало – враження, ніби ти на стадіоні

- За Україну, звісно, вболіваємо, іще мені Франція подобається. А картинка – просто чудово

- За нашу національну збірну вболіваємо. Підключились до нового формату, майже всі канали обрали – дуже подобається/

Ексклюзивну можливість дивитися канал «Футбол» в HD-форматі абоненти компанії ВОЛЯ отримали напередодні Євро-2012. HD-технологія забезпечує фантастичну деталізацію картинки та об'ємний багатоканальний звук. Тепер можна побачити історичну для нашої країни подію у деталях. А ще – відчути ефект присутності на євроарені і повністю поринути в атмосферу стадіону. Канал «Футбол» – офіційний транслятор УЄФА Євро-2012. Він транслює наживо усі матчі Чемпіонату України з футболу. Взагалі запуск каналу «Футбол HD» до найпрестижніших в Європі футбольних змагань – стратегічний проект для України. Це свідчить про стрімкий розвиток новітніх технологій в нашій країні. Абонентам новий формат телебачення, безумовно, до вподоби.

/Наталія Кулініч, консультант контакт-центру компанії ВОЛЯ

Нашим абонентам дуже подобається телебачення у форматі HD. Це яскрава картинка, у абонентів враження, ніби вони – вболівальники, і все це – завдяки технології HD, яку ми пропонуємо всім нашим клієнтам/

Матчі Євро-2012 в HD-форматі вже побачили сотні полтавців. Приєднатися до когорти уболівальників можна, підключивши пакет «ВОЛЯ HD» за єдиним всеукраїнським номером 0-800-212-800. Після закінчення Євро-2012 в ефірі каналу «Футбол HD» транслюватимуться провідні європейські футбольні чемпіонати.

Стрічка новин