До Полтави цирк «Корона» привіз подвійне шоу «Полум'я та лід»

До Полтави знову приїхав цирк «Корона»!. Цього разу циркова трупа підготувала для нашого міста чимало сюрпризів та цікавинок. Головна особливість – подвійне шоу «Полум'я та лід»: спочатку – на звичайному манежі, а потім – на льодовій арені. Чим ще збирається вражати полтавців цирк «Корона», знають наші журналісти.

Цирк «Корона» привіз до Полтави нове феєричне шоу. Програма, говорять циркачі, складається з двох частин: перша – на так званому сухому манежі, друга – на льоду.

/Юрій Дробот, дресирувальник

Ми у Полтаві з цим цирком уже не перший раз, але з даною програмою ми перший раз. Я думаю, що ми здивуємо глядачів/

А дивувати було чим. Акробати вражали публіку своєю гнучкістю, еквілібристи продемонстрували вправність та майстерність володіння інструментами, а фокуси від циркового чарівника перенесли глядачів у загадковий світ магії. Дует дресированих ведмедів також не залишив байдужою полтавську публіку. І який же цирк без клоунів? Веселуни протягом усієї програми створювали радісний настрій для дітей та дорослих. Уже після першого відділення дітлахів переповнювали емоції.

/Бліци

- Дуже сподобалося. Дитині сподобалося, сидів спокійно, не капризував. Усе добре. Ведмеді дуже сподобалися

- Мені дуже сподобалися клоуни

- Мені більше всього сподобалися акробати. У тому, як вони високо стрибали. І як силачі підкидали шести з людьми

- Мені більше всього сподобалися клоуни, тому що вони були дуже смішні

- Гімнасти і клоуни

- Акробати. Сильні вони/

Не менш захоплюючою була і друга частина. За час антракту цирковий манеж перетворився на льодову арену, і глядачі уже спостерігали шоу на льоду за участю майстрів циркового мистецтва та фігурного катання.

/Юрій Дробот, дресирувальник

На ковзанах завжди було важко працювати, неважливо, який жанр: або жонгяж, або акробати і т.д. Важко саме на ковзанах. Але я думаю, що глядачам сподобається/

Гра з геометричними фігурами, жонглювання кубиками, акробатичні вправи та ще багато інших цікавинок підготував для полтавців цирк «Корона». А спеціальні світло- та звукоефекти довершили грандіозність дійства.

/Бліци

- Дуже цікава програма. Я задоволена тим, що прийшла. Хоча в мене немає дітей, але мені сподобалося все дуже. Усі номера сподобалися

- Багато дуже емоцій. Сподобалися і ведмеді, і клоуни. Клоуни взагалі - супер! Клоунам велике спасибі. І взагалі було дуже цікаво спостерігати усе це на льоду. Це все було так ефектно, швидко. Круто! У кожному номері була своя родзинка, у кожному номері було, що подивитися дійсно цікавого/

Гастролі цирку «Корона» у Полтаві триватимуть до 1 липня. Тож кожен охочий зможе на власні очі побачити казку на льоду.

Стрічка новин