1100 аварійних дерев в обласному центрі чекають своєї черги на спилювання

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/hfbVpyBPgP8Yg

Якщо вам набридло чекати комунальників, своїми силами можна вирішити іще одну наболілу полтавську проблему – аварійних дерев. Таких у місті понад 1100. Хто взагалі повинен цим займатися, дізнавалися наші журналісти.

Сильний вітер + аварійні дерева = ремонт автомобіля – під таким анонсом в ефірі нашого каналу майже рік тому вийшов сюжет про так званий деревопад у Полтаві. Тоді, нагадаємо, в один день постраждали одразу 2 автівки. Одній аварійну зупинку довелося зробити на вулиці Половка, коли на машину несподівано впала гілка з дерева, яке росте обабіч дороги. Друга автівка потрапила у гіллясту пастку на стоянці біля Лялькового театру на вулиці Куйбишева. Щоб звільнити машину, гілку спиляли одразу, саме ж сухе дерево, видно, залишили до кращих часів... Минув рік... а воно і досі тут. Напевне, чекає наступної бурі, – кажуть полтавці, і називають це нічим іншим, як недбальством місцевої влади.

/Бліци

– На мою думку, його треба було давним-давно спиляти. Ну наша влада все-одно не буде на це реагувати

– Я вважаю, треба було давно вже його спиляти. Це недбальство працівників ЖЕДу. Це їхнє недбальство, я вважаю так

– Для цього, мабуть, є комунальні служби, які повинні за цим дивитися

– Це не тільки тут, це багато де такі місця є. Господарів нема, що я ще можу сказати/

І дійсно є, – погоджуються у прес-службі Міської ради: на сьогоднішній день термінової ліквідації потребує понад 1100 аварійних дерев. Спилюванням останніх займається Комунальне підприємство «Декоративні культури». Схема проста: якщо ви побачили аварійне дерево, треба звернутися до управління ЖКГ, або зателефонувати на екстренний номер 1580. Після того, як заявку приймуть, на місце виїде експерт, який і визначить, чи дійсно дерево є аварійним. Якщо це так і дерево знаходиться у комунальній власності, його поставлять у чергу на спилювання. На це у бюджеті міста передбачено більше мільйона гривень. Якщо ж небезпечна рослина знаходиться на приватній території, платити доведеться самому. За 800-900 гривень (залежно від діаметру стовбура) комунальники вирішать вашу проблему, але тільки за умови, якщо дерево дійсно є аварійним, а не просто затуляє вам вікно чи кидає небажану тінь.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію