Студентська республіка – це не міф, а реальність

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/FtBcQPt5gPCJS

Це довели учасники цьогорічної студреспубліки з Полтавської державної аграрної академії. Молодь не тільки грала у політичні ігри, але й підвищували свій освітній рівень.

Міжнародний проект «Студентська республіка» в Україні не новий, говорять його організатори. Традиційно влітку активна студентська молодь Полтавської державної аграрної академії, розповідає проректор з виховної роботи навчального закладу, об'єднується в маленьку державу зі своїми законами.

/Анатолій Кочерга, проректор з виховної роботи ПДАА

Кожного року наші студенти беруть участь у цих заходах. Ми маємо певні здобутки у них. Тому що кілька років тому наш студент був навіть Президентом Всеукраїнської студентської республіки/

У цій республіці свої правила, своя влада і свої передвиборчі обіцянки, говорять організатори проекту. Основне ж завдання залишається єдиним для кожного: через призму гри пізнати реальність справжнього життя.

/Анатолій Мишилов, голова оргкомітету «Студентської республіки»

Основна мета – це здружити студентів. Навчити їх правам. Як жити на території даної країни. Тому що це студентська країна за своїми законами, валютою. Вони в нас працюють, заробляють кошти, влаштовують свій бізнес, можливо, якісь махінації/

Як і в кожній адміністративній одиниці, продовжує Анатолій Мишилов, в «Студентській республіці» Полтавської державної аграрної академії існує своя влада, яка не завжди йде назустріч простим громадянам. Тільки якщо у студентів – це виховний момент, то в реальному житті, говорить мер Студреспубліки Антон Супрун, все набагато складніше.

/Антон Супрун, мер Студентської республіки

Я як мер видаю закони, які принижують права. Ми забороняємо курити, ми забороняємо нецензурно висловлюватися. Я можу опечатати будиночок. Сказати, що на годину вони не можуть потрапити туди/

У своїх помічниках мер Студентської республіки має силові структури. Обов'язок останніх, розповідає Міністр внутрішніх справ, – дотримуватися правопорядку у країні.

/Юрій Тертичний, Міністр внутрішніх справ «Студентської республіки»

Я міністр внутрішніх справ. Я відповідаю за охорону даної країни. Деякі можуть оштрафуватися студриками - це гроші. А деякі, в мене є ключі від карцеру, будуть посаджені на декілька хвилин/

Цього року до академічного етапу «Студентської республіки» залучили більше 50 чоловік, розповідають організатори. Зі студентами вишу вперше братимуть участь у грі і представники двох коледжів, які є стуктурними підрозділами Полтавської державної аграрної академії.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію