Відомий у творчих колах різьбяр Михайло Одарюк представив сьогодні свою першу персональну виставку

З роботами майстра, які можна переглянути у виставковій залі обласного відділення творчого товариства " Художник", що по вулиці Чапаєва, знайомилися наші кореспонденти.

Все своє творче життя Михайло Одарюк присвятив мистецтву різьблення. Колись його роботи з характерною полтавською символікою та геометричним різьбленням були візитівкою краю на Всеукраїнських мистецьких форумах. Та й сьогодні доробки Михайла Одарюка залюбки сприймають поціновувачі прекрасного. Поруч – й живописні полотна. Малює майстер з дитинства, втім, на широкий загал представив свої роботи вперше. Тематика - знову ж таки – рідні полтавські краєвиди, переважно – місця відпочинку біля Ворскли в районі Левади.

А ще полюбляє художник раптові миттєвості, що може подарувати життя будь-якої хвилини. Коли звичайний букет садових квітів може надихнути на світлий ностальгічний натюрморт. Декому з відвідувачів, переважно жінкам, більше до вподоби ось ці іриси – вже пообіцяв у подарунок, відмовляє автор. Багатьом рідним та близьким дарує художник свої роботи на згадку. Та головні його екзаменатори нині - донька - теж художниця, й маленька онука.

Стрічка новин