Окрім творчих здобутків – здобутки професійні

Напередодні Дня журналіста тих, хто щодня забезпечує світ інформацією і по праву називаються «четвертою владою», із професійним святом привітала влада області.

Крістіна Криженко працює кореспондентом на Полтавській телевізійній Студії «Місто» вже майже 4 роки. Свого часу, розказує дівчина, довго не могла визначитися: одразу мріяла стати і хірургом, і журналістом, і психологом. А зі своїми мріями, як-то кажуть, треба бути обережним. Закінчила Харківський національний університет імені Каразіна за спеціалістю «психологія», продовжує цікавитися медициною, часто висвітлюючи цю тему у своїх сюжетах, бо стала врешті-решт журналістом.

/Крістіна Криженко, журналіст ТОВ «Студія «МІСТО»

Мені потім порадили: ось є вільне місце - спробуй. Ну я пішла і спробувала - і, здається, вийшло/

І дійсно вийшло! А якщо у когось є сумніви: цього дня Крістіна отримала почесну грамоту та Нагрудний знак Полтавської обласної ради за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток телерадіомовлення на Полтавщині. І це – далеко не єдина відзнака в арсеналі журналістки.

Втім, професійне визнання – це тільки верхівка айсбергу, каже Крістіна Криженко, журналіст – в першу чергу, це елемент одного згуртованого механізму, який щодня працює для того, щоб до ваших осель потрапляли тільки найсвіжіші новини.

/Крістіна Криженко, журналіст ТОВ «Студія «МІСТО»

Наш колектив «студійників», він – унікальний. У нас є своя система взаємопідтримки. Без операторів, без монтажерів ми взагалі ніхто. Я їм багато в чому зобов'язана. У нас є правило підтримувати один одного/

Окрім кореспондентів Студії «Місто» з нагоди Дня журналіста за сприяння у всебічному висвітленні діяльності органів місцевого самоврядування та активну громадську позицію від влади області відзнаки отримали й кореспонденти Обласної державної телерадіокомпанії «Лтава» та інші представники мас-медіа регіону.

/Валерій Пархоменко, заступник голови-керівник апарату Полтавської ОДА

Я хочу подякувати, низький і земний уклін вам, журналісти. Тому що робота ця непроста, не легка. Одні скажуть – важко будувати будинок чи дороги, але інколи пером набаго важче зробити те, що можна зробити лопатою чи якимось підйомним механізмом/

Стрічка новин