Переможці обласного конкурсу «Світ навколо нас» отримали заслужене визнання

Цими днями їх нагороджували у Полтавському академічному обласному театрі ляльок.

Уже 12-ий рік поспіль обласний конкурс образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва збирає юні таланти Полтавської області. Перегляд конкурсних робіт відбувся ще 17 травня. Цими ж днями у Ляльковому театрі переможців нагороджували почесними грамотами та коштовними подарунками. Організатори конкурсу розповідають: на пропозицію взяти участь у творчому змаганні відгукнулося чимало юних талантів.

/Ліна Богодиста, директор Обласного методичного кабінету навчальних закладів мистецтва та культури

19 навчальних закладів естетичного виховання Полтавщини взяли участь. 228 робіт талановитих учнів було преставлено на перегляд журі. І більшість із них дали високу оцінку роботам/

Роботи маленьких художників справді вражали цікавими сюжетами, насиченими кольорами, різноплановістю композицій. Учасники змагалися у номінаціях «Графіка», «Живопис» та «Декоративно-прикладне мистецтво», виконаних у різних стилях, видах техніки та формах. Учасниця творчого змагання Яна на конкурсі представила роботу під назвою «Весна». Дівчина розповідає: малюванням захопилася ще в дитинстві. Аби розвинути свої здібності, вступила до художньої школи. На творчість юну мисткиню надихають роботи знаних у світі художників.

/Яна, учасниця обласного конкурсу образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Світ навколо нас»

Просто дивлюся на картини відомих художників. Вони такі гарні, хочеться намалювати так теж/

Ще одна юна художниця Олександра говорить: картини малює з уяви, найбільше подобається створювати пейзажі.

/Олександра, учасниця обласного конкурсу образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Світ навколо нас»

У мене є картини про природу, що діти із дорослими купаються на ставку, ще, як звіри в лісі гуляють/

Організатори конкурсу говорять: зупинятися на досягнутому не збираються, адже полтавська земля багата на таланти, які неодмінно мають бути нагородженими.

/Ліна Богодиста, директор Обласного методичного кабінету навчальних закладів мистецтва та культури

На перспективу ми маємо багато планів організовувати і проводити нові змагання, щоб дати можливість дітям реалізовувати свій талант і потенціал/

За підсумками творчого змагання перемогу здобули 54 юних митця, 21 з них – абсолютний переможець. Усі вони отримали цінні подарунки, які знадобляться маленьким художникам для навчання та вдосконалення своєї творчої майстерності.

Крістіна Брігіда

Стрічка новин