В День захисту дітей всі вітають малечу

Правоохоронці ж підбивають підсумки своєї роботи у сфері протидії дитячій злочинності. З цього приводу в актовій залі УМВС Полтави пройшов брифінг першого заступника начальника УМВС України в Полтавській області Ігоря Савченка.

День захисту дітей – свято, що відзначається масово на всій території країни. Для малечі влаштовують різноманітні заходи, ігри та вікторини. Дарують подарунки. Міліціонери ж цього дня підбивають підсумки боротьби з підлітковою злочинністю. В цьому році правоохоронцям дійсно є чим пишатися.

/Ігор Савченко, перший заступник начальника УМВС України в Полтавській області

Рівень дитячої злочинності рік за роком зменшується. Це не може нас не тішити, як правоохоронців, так і пересічних мешканців Полтавщини. Тому робота по профілактиці постійно проводиться підрозділами КМСД/

Якщо говорити мовою статистики, то рівень дитячої злочинності з початку 2012 року знизився на 12%, а на обліку перебуває на 18% менше дітей, ніж за відповідний період року минулого. На кожного працівника профільного підрозділу міліції припадає приблизно по 4 тисячі дітей, з якими потрібно проводити профілактичну роботу, тому на брифінгу заступник начальника УМВС Полтавщини закликав до цієї роботи долучатися всім.

/Ігор Савченко, перший заступник начальника УМВС України в Полтавській області

Профілактика злочинності серед дітей – це робота не лише правоохоронних органів, а і органів державної влади. До цього мають долучитися і освітні заклади. Тоді ми зможемо знизити рівень злочинності як серед дітей, так і вчинених проти дітей/

Стрічка новин