Об'єднана опозиція – проти «мовного» законопроекту

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/SLe1relWgP9r7

Намагання влади протягти в парламенті законопроект «Про основи державної мовної політики» – це спроба відволікти увагу українців від проблем у економіці та соціальній сфері через розв'язання чергового суспільного конфлікту. Про це заявив на брифінгу голова виборчого штабу об'єднаної опозиції у Полтавській області, депутат облради Валерій Головко.

/Валерій Головко, голова виборчого штабу Об'єднаної опозиції у Полтавській області, депутат Полтавської обласної ради

На що вони розраховують? По-перше, нав'язати суспільству конфлікт. Адже це перевірений спосіб відволікти увагу від існуючих в державі проблем. По-друге, в такий спосіб влада хоче мобілізувати електорат. Хтось нархував, що підняття мовного питання напередодні виборів може допомогти Партії Регіонів повернути на сході 5% втрачених голосів виборців. Для Партії Регіонів, яка колосально втрачає свій рейтинг і в центрі, і на півдні, і на сході, це видається рятівною соломиною, і заради цих 5% вони готові втягти країну у громадянський конфлікт. Їх головна мета – будь-якою ціною втриматися при владі, і заради цього вони готові визнати в Україні державною мовою хоч російську, хоч англійську, хоч китайську мову/

Валерій Головко закликав всіх небайдужих полтавців приєднатися до акції, яка відбудеться 5 червня о 9-й годині під стінами Верховної Ради.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію