Відчути себе олімпійцями мали змогу ті діти, які долучилися до ігрової програми «Кубок чемпіонів»

Свято для маленьких спортсменів влаштували у міському будинку культури.

1 червня в усьому світі відзначається День захисту дітей. Напередодні цього свята у Міському будинку культури влаштували розважальну програму з конкурсами та спортивними змаганнями. Директор МБК Леся Овчиннікова говорить: щороку заклад влаштовує спеціальні програми для дітей, які відпочивають у пришкільних таборах.

/Леся Овчиннікова, директор Полтавського міського будинку культури

Сьогоднішній наш захід, перший захід із циклу таких заходів, буде проводитися для дітей пільгових категорій, тобто діти, позбавлені батьківського піклування, діти-сироти та інші категорії дітей/

Напередодні старту Євро-2012 в Україні, а також літніх Олімпійських ігор, організатори вирішили надати святковій програмі спортивного відтінку.

/Леся Овчиннікова, директор Полтавського міського будинку культури

У зв'язку з тим, що цей рік – особливий рік, коли ми приймаємо у себе в Україні Євро, ми вирішили цю святкову програму (навіть вона не стільки святкова, скільки ігрова програма) назвати «Кубок чемпіонів»/

Учасники заходу мали змогу відчути себе спортсменами на горі Олімп. Організатори свята поставили перед ними завдання зібрати олімпійську емблему та запалити олімпійський вогонь. Малеча радо прийняла виклик. Одні керувалися головним олімпійським принципом – головне – не перемога, а участь, інші прагнули перемогти та отримати призи.

/Бліц

- Я очікую, щоб у нас були подарунки/

Подарунки дійсно чекали на малечу. Жоден із дітей не залишився без солодкого сюрпризу та гарного настрою після конкурсів.

Крістіна Брігіда

Стрічка новин