З робочою поїздкою на Полтавщину прибула омбудсман Валерія Лутковська

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/6G8Tmy_LgNUzJ

Під час свого візиту омбудсман відвідає Надержинщинську та Божківську виправні колонії. Перед цим же Уповноважений зустрілася з представниками громадських організацій та ЗМІ.

Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська під час своєї робочої поїздки до Полтави відвідала обласний притулок для дітей Служби у справах дітей Полтавської облдержадміністрації, після чого у конференц-залі готелю «Турист» зустрілась з представниками ЗМІ та розповіла про основні напрямки своєї роботи. Омбудсман зауважила: всі проблеми у сфері своєї діяльності спробує вирішити швидко. Проте перед цим їй потрібно провести підготовчу роботу.

/Валерія Лутковська, уповноважений Верховної Ради України з прав людини

Мені потрібно запровадити громадський моніторинг для того, щоб я мала картину по всій Україні. Після цього можна буде вирішувати основні проблеми. Тоді можна буде говорити, що мої кроки спрямовані на конкретні проблеми, але про це можна буде говорити тільки після того, як почнеться громадський моніторинг/

Також Уповноважена з прав людини зазначила, що її пріоритетом було і залишається ефективне виконання рішень Європейського суду. Для цього будуть діяти 4 представники з основних проблемних питань.

/Валерія Лутковська, уповоноважений Верховної Ради України з прав людини

Це буде представник питань національно-представницького механізму. Буде консультант з економічного і гуманітарного права. Представник з питань антидискримінаційної політики та представник з питань свободи слова, доступу до інформації та захисту персональних даних/

У планах новопризначеного представника Верховної Ради – і створення нової системи «Омбудсман-плюс». Плюс у поясненні Валерії Лутковської – це громадське суспільство, яке буде допомагати їй вирішувати нагальні питання.

Нагадаємо, новий омбудсман України була призначена 4 квітня цього року. До цього вона обіймала посаду урядового уповноваженого в Європейському суді з прав людини. Працювати почала після складання присяги 27 квітня 2012 року.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію