Правоохоронці Полтавщини запалили вогнище

У відеоархіві знаходяться 2 сюжети з такою назвою:
1) Сюжет №1
2) Сюжет №2

Палали не дрова для шашликів, а наркотики. Утилізували їх правоохоронці у такий спосіб згідно із рішенням суду.

Охорона, міліціонери і представники ЗМІ виїхали за місто не відпочивати, а спалювати наркотики.

/Олег Кропивка, начальник управління боротьби з незаконним обігом наркотиків УМВС Полтавської області

Серед наркотичних засобів, що були знищені, знаходились: макова соломка, канабіс, героїн, трамадол, димедрол, морфін, амфетаміни, прекурсори тощо, загальною вагою більше 130 кілограмів/

За цінами «чорного ринку», розповідають правоохоронці, вартість зазначених наркотиків складає більш ніж 1,3 мільйона гривень. Загалом, говорять, процедура знищення наркотичних засобів пройшла вдало, із дотриманням усіх вимог законодавства. Надалі залишки у вигляді попелу будуть поховані у землю. Такі «пожежі» правоохоронці влаштовують раз-два на рік.

/Олег Кропивка, начальник управління боротьби з незаконним обігом наркотиків УМВС Полтавської області

Ми тільки працюємо згідно з зрішенням суду, яке вступило в дію/

Середній вік громадян, у котрих були виявлені ці наркотичні засоби, – від 20 до 40 років. Втім, чимала частина цієї партії була вилучена і у неповнолітніх. Так, лише впродовж цього року, за даними правоохоронців, 2,5 кілограми наркотичних засобів та психотропних речовин були вилучені з незаконного обігу у неповнолітніх. Під час перевірки 812 навчальних закладів правоохоронцями було виявлено 43 факти незаконного обігу наркотиків на територіях закладів та біля них. Найбільш поширеним наркотичним засобом серед молоді на сьогодні є канабіс (марихуана).

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію